Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram/ linkimaster Marta Linkiewicz

Na jaw wyszło, ile pieniędzy ma Marta Linkiewicz. Polscy siatkarze nie zarobili tyle za medal mistrzostw Europy

2021-09-20 19:21

Marta Linkiewicz zszokowała swoich fanów. Celebrytka, znana z występów w Fame MMA postanowiła pochwalić się na mediach społecznościowych swoim majątkiem. Kwota, którą dysponuje może zadziwiać. Szczególnie, że jest o wiele większa od tego, co zarobili siatkarze, w trakcie mistrzostw Europy. Wprost ciężko w to uwierzyć.

Marta Linkiewicz nie przestaje szokować. Celebrytka, która zasłynęła występami w Fame MMA, a także wyjątkowo kontrowersyjnymi publikacjami na swoich mediach społecznościowych, postanowiła pochwalić się, jakim majątkiem dysponuje. Trzeba przyznać, że kwota na koncie Linkimaster jest niebagatelna. Polscy siatkarze, którzy wywalczyli brązowy medal mistrzostw Europy, dostali o wiele mniej za swój triumf.

Justyna Żyła u specjalisty. Potężna strzykawka w głowie! To musiało boleć

Marta Linkiewicz chwali się majątkiem. Niebagatelne pieniądze

Po publikacjach Marty Linkiewicz na mediach społecznościowych można spodziewać się wszystkiego. Celebrytka już nie raz pokazywała wyjątkowo gorące ujęcia ciała, a także szokowała wyjątkowo obrazowymi wyznaniami na temat swojego życia prywatnego. Tym razem, gwiazda federacji freak-fight poszła o krok dalej i powiedziała na swoim Instagramie, jaki majątek udało się jej zgromadzić. Okazuje się, że Linkiewicz jest już milionerką, a przynajmniej tak odpowiedziała fance, która zapytała ją o pieniądze.

- Jesteś już milionerką? - zapytała jedna z fanek na Instagramie.

- Zarobiłam pierwszy milion - pochwaliła się Linkiewicz.

Katarzyna Skowrońska z alkoholem w ręku! Nie była sama, musiała to uczcić

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Marta Linkiewicz ma większy majątek, niż siatkarze po meczu z Serbią. Nieprawdopodobne

Sprawa majątku Linkiewicz ma dodatkowy smaczek, na który mało kto zwraca uwagę. Siatkarska reprezentacja Polski, która zajęła trzecie miejsce na mistrzostwach Europy po wygranym meczu z Serbią, mogła liczyć na "jedynie" 65 tysięcy złotych na każdego zawodnika. Trzeba przyznać, że taka dysproporcja może szokować, szczególnie, że jedynym źródłem zarobku celebrytki są umowy sponsorskie, jak też udział w walkach w federacjach freak-fight.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Najnowsze