Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła u specjalisty. Potężna strzykawka w głowie! To musiało boleć

2021-09-20 18:03

Justyna Żyła postanowiła zadziwić swoich fanów. Była żona Piotra Żyły, która stała się znana dzięki skandalom obyczajowym, a także udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami", postanowiła pokazać zdjęcie z ogromną strzykawką w głowie. Miłośnicy nie mogli ukryć szoku. To musiało boleć! Okazuje się jednak, że gwieździe przyświecał jasny cel.

Justyna Żyła nie przestaje szokować na swoim mediach społecznościowych. Była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" już nie raz wzbudzała wielkie emocje swoimi zachowaniami i gorącymi publikacjami, o których rozpisywały się media w całym kraju. Tym razem, Żyła postanowiła pokazać się z wielką strzykawką w głowie. Będziecie w szoku, gdy to zobaczycie!

Katarzyna Skowrońska z alkoholem w ręku! Nie była sama, musiała to uczcić

Justyna Żyła uwielbia media społecznościowe. Już nie raz szokowała

Justyna Żyła, od początku swojej kariery w show-biznesie, szokowała wyjątkowo emocjonalnymi wpisami na portalach społecznościowych. Była żona reprezentanta Polski w skokach narciarskich opowiadała swoim fanom o kulisach małżeństwa z Piotrem Żyłą, szokowała gorącymi zdjęciami, a także informowała o swoim życiu prywatnym. Okazuje się, że ostatnimi czasy celebrytka postanowiła zadbać o swoją urodę i aby to uczynić, poddała się serii zabiegów upiększających. Dbanie o ciało nie jest jednak czynnością bezbolesną. Przekonała się o tym sama Żyła, której twarz została przekuta przez potężną strzykawkę.

Wilfredo Leon powiedział, co będzie robił na emeryturze. Wszystko obgadał z Heynenem, nie uwierzycie

Aby zobaczyć prawdę na temat wyznania Justyny Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła ze strzykawką przy głowie. Nie mogła ukryć ekscytacji

Mimo że Justyna Żyła poświęciła się, aby przyjąć dość bolesny zastrzyk, to nie mogła ukryć swojej radości. Możliwe, że Żyła poprawia swoją urodę, ponieważ ostatnimi czasy głośno było o tym, że weszła w nowy związek. Przypomnijmy, że celebrytka nie tak dawno informowała, że jej serce jest na nowo zajęte. Jak widać, chęć utrzymania pięknej urody jest wyjątkowo wymagająca!

Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze