Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/ pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski pokazał się w towarzystwie tajemniczej kobiety. Jest zdjęcie, szczegóły porażają

2021-09-21 8:41

Życie prywatne Mariusza Pudzianowskiego oraz to, czy "Pudzian" ma kobietę niezmiennie ciekawi fanów strongamana i gwiazdora KSW, przez co "Dominator" już wielokrotnie musiał zabierać głos w tej sprawie. Po jednej z jego ostatnich wypowiedzi, temat nieco ucichł, jednak teraz Pudzianowski sam dolał oliwy do ognia, publikując zdjęcie z tajemniczą kobietą. Post gwiazdy KSW przyciągnął wielką uwagę, przede wszystkich przez szczegóły, które aż porażają.

Mariusz Pudzianowski bez wątpienia zalicza się do grona najwybitniejszych i najbardziej docenianych sportowców w naszym kraju, a swoimi występami w konkursach dla najsilniejszych ludzi na świecie oraz walkami w klatkach KSW, zdobył sympatię wielu osób. Fani "Pudziana" niezmiennie interesują się oczywiście również jego życiem prywatnym, a nie tylko osiągnięciami sportowymi. Temat jego ewentualnej partnerki wraca co jakiś czas jak bumerang i Mariusz Pudzianowski musi tłumaczyć, że jego życie uczuciowe ma się dobrze, tak jak miało to miejsce kilka miesięcy temu, gdy "Pudzian" już nie wytrzymał. Gwiazdor KSW od czasu do czasu sam jednak dolewa oliwy do ognia. Siłacz znany jest z tego, że chętnie udziela się w mediach społecznościowych, komentując przy okazji różne wydarzenia, m.in. ze świata sportu, jednak tym razem "Dominator" mógł zaskoczyć swoich fanów, publikując zdjęcie z tajemniczą kobietą. 

Jan Błachowicz poszedł na całość! Zrzucił ręcznik i... aż nas zatkało! Wielu by wymiękło

- A może by tak poleżeć zamiast iść na drugi trening hymmmm - napisał Mariusz Pudzianowski pod zdjęciem, na którym widoczny jest siedzący na fotelu pośrodku ogrodu. Szybko dodał jednak kolejne zdjęcie, w dalszej perspektywie. Na fotografii obok "Pudziana" znajduje się już jednak dobrze widoczna kobieta. Ta wersja lepsza na odpoczynek jak myślicie???? - skomentował post gwiazdor KSW. Fanom jednak od razu rzuciły się w oczy porażające szczegóły.

Gdy zobaczyliśmy, jak mieszka Andrzej Gołota, aż musieliśmy usiąść. Tak naprawdę wygląda jego dom

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Pierwszą rzeczą, która mogła zszokować internautów jest na pewno potężny, skórzany fotel, który na zdjęciu Pudzianowskiego znajduje się na środku ogrodu, zamiast w domu. To jednak nie koniec, bo uwagę fanów od razu przykuły widoczne już na pierwszy rzut oka czerwone pantofle Pudzianowskiego. Kolejnym punktem zdjęcia była oczywiście kobieta stojąca obok "Pudziana", która... podlewa ogródek w fikuśnym stroju. - Jakoś nie pasuje Ci kobieta obok - skomentował zdjęcie jeden z fanów. Post Pudzianowskiego robi prawdziwą furorę w sieci, jednak uczciwie przyznać trzeba, że został on opublikowany w formie żartu, bo fotomontaż widoczny jest na pierwszy rzut oka. 

To już pewne! Artur Szpilka złożył jasną deklarację. Całkowicie to wykluczył, wielu będzie rozczarowanych

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają