Jan Tomaszewski szczerze o przyszłości Legii w Lidze Europy. Ocenił szansę na dalszą grę

2021-11-05 17:02
Jan Tomaszewski
Autor: Tomasz Radzik SE Jan Tomaszewski

Jan Tomaszewski postanowił porozmawiać z "Super Expressem" w sprawie meczu Legii Warszawa z Napoli. Były bramkarz reprezentacji Polski postanowił powiedzieć, czy jego zdaniem drużyna mistrzów Polski ma jeszcze szanse na to, aby pojawić się w kolejnych fazach turnieju. Słowa legendy polskiej piłki mogą zaskakiwać.

Legia Warszawa przegrała z Napoli w swoim kolejnym występie w Lidze Europy UEFA i straciła stanowisko lidera grupy. Grę "Wojskowych" postanowił skomentować były bramkarz reprezentacji Polski - Jan Tomaszewski, który w trakcie rozmowy z "Super Expressem" powiedział o szansach Legii na dalszą grę na poziomie europejskich pucharów.

Gwiazdor Legii szczerze o nowym trenerze "Wojskowych". Mocne słowa po przegranej z Napoli

Legia Warszawa przegrała z Napoli. Jan Tomaszewski szczerze o szansach drużyny

Zdaniem Jana Tomaszewskiego, mimo przegranych spotkań z Napoli, drużyna "Wojskowych" nie stoi na pozycji przegranej. Były bramkarz reprezentacji Polski stwierdził, że pojawiła się dość duża szansa awansu do 1/8 finału rozgrywek,  O wszystkim ma zadecydować mecz "Wojskowych" ze Spartakiem w Warszawie, zaplanowany na 9 grudnia 2021 roku.

- I co jest tutaj ważne? Legia jeszcze ma szanse! Jeśli do 9 grudnia, czyli zostało ponad miesiąc czasu. Dla mnie decydujące meczu z drużyną Moskwy i jeśli Legia ten mecz wygra, ma szansę wyjść z grupy i zagrać nawet w 1/8 finału rozgrywek Ligi Europy. Trzeba więc zrobić natychmiastowy reset tych piłkarzy - mówił były reprezentant Polski.

Anna Lewandowska stanowczo o aborcji. Jej słowa podzielą Polaków, ma wielki dylemat

Aby zobaczyć zdjęcia z meczu Legii z Napoli, przejdź do galerii poniżej.

Tomaszewski zapytany o grę z Napoli. Nie miał wątpliwości

Zdaniem Tomaszewskiego, mimo że piłkarze Legii przegrali dość dosadnie dwa mecze z liderem włoskiej Serie A, to właśnie spotkania przeciwko włoskiej drużynie pokazały, że piłkarze w Warszawy potrafią grać w piłkę. Zdaniem byłego bramkarza reprezentacji Polski, problem leży zupełnie gdzie indziej i sam ma nadzieję, że trener Warszawian, jak i działacze klubu przeprowadzą badania krwi, które stwierdzą, co stoi za przyczyną słabszej dyspozycji "Wojskowych".

Sonda
Czy Legia wyjdzie z grupy Ligi Europa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze