Wystarczyło jedno zdjęcie Mameda Khalidova, by fani popłakali się ze śmiechu. Komiczne ujęcie, to trzeba zobaczyć

2021-11-08 8:16

Od czasu, kiedy włodarze KSW postanowili ogłosić walkę Mameda Khalidova z Roberto Soldićem na KSW 65, starcie mistrzów wagi średniej i półśredniej stało się jednym z najbardziej wyczekiwanych starć w ostatnim czasie. Pojedynek już za pasem, więc Mamed Khalidov wylewa siódme poty na macie, chwaląc się zdjęciami ze swoich treningów. Jedna z nich doprowadziło internautów do łez. Wszystko przez minę Khalidova.

Mamed Khalidov przez lata swoich występów w oktagonie federacji KSW zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii polskiego MMA, stając się jednym z najpopularniejszych zawodników w kraju nad Wisłą, przede wszystkim ze względu na styl, w jakim kończył swoje pojedynki. Dlatego też lwia część fanów sportów walki oszalała, gdy włodarze KSW ogłosili, że na gali KSW 65 dojdzie do starcia Mamed Khalidov - Robert Soldić. Obaj zawodnicy, którzy już nie musieli ukrywać, jaka będzie ich kolejna walka wzięli się ostro do roboty, chwaląc się w sieci swoimi postępami na macie. 

Krzysztof Radzikowski ma do zrobienia jeszcze jedną rzecz, jak na mężczyznę przystało! Tak każe tradycja

Internauci, którzy śledzą profile w mediach społecznościowych Mameda Khalidova doskonale wiedzą, że pochodzący z Czeczeni jest nie tylko niezwykle aktywny na Instagramie, ale również ma ogromny dystans do siebie, co widać w jego kolejnych postach. Nie inaczej było również w tym wypadku, gdy Mamed Khalidov postanowił pokazać kilka zdjęć ze swoich treningów przed walką Khalidov - Soldić.

Artur Szpilka nie wytrzymał i napisał do Mariusza Pudzianowskiego! Fani nie mogli uwierzyć, posypały się gromy

Zobaczcie, jak Mamed Khalidov wyglądał w dzieciństwie, klikając w naszą galerię zdjęć

Internauci zobaczyli zdjęcie Mameda Khalidova i popłakali się ze śmiechu. Co za mina gwiazdy KSW

Większość z nich przedstawia Mameda Khalidova podczas treningu, gdzie gwiazdor KSW i mistrz wagi średniej rozmontowuje kolejnych przeciwników na macie. Na szczególną uwagę zasługuje jednak to, które doprowadziło internautów do łez. Wszystko za sprawą miny, jaką ma na fotografii wojownik czeczeńskiego pochodzenia. Powiedzieć, że na tej fotografii Khalidov nie wyszedł zbyt korzystnie, to jak nie powiedzieć nic. - Co tu się stało - pytał pod zdjęciem sam Khalidov. Zobaczcie sami! 

Fanka Karola Kłosa złożyła mu niecodzienną propozycję! Siatkarz wszystko pokazał, jego żonie to się może nie spodobać

Walka Khalidov - Soldić elektryzuje fanów

Starcie Mamed Khalidov - Roberto Soldić stało się jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w ostatnim czasie. Legenda federacji KSW zmierzy się w klatce ze wschodzącą gwiazdą organizacji, w walce wieczoru gali KSW 65. Dodatkowym smaczkiem oczywiście jest fakt, że będzie to pojedynek dwóch mistrzów - wagi średniej oraz półśredniej. Do tej pory Mamed Khalidov stoczył 44 walki (35 wygrał, 7 przegrał, 2 zremisował). Chorwat ma z kolei za sobą 22 pojedynki (19-3).

Mariusz Pudzianowski dostał potworny cios. Przyszedł niespodziewanie, padły ostre słowa

Sonda
Kto wygra w starciu Khalidov - Soldić?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze