Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski dostał potworny cios. Przyszedł niespodziewanie, padły ostre słowa

2021-11-07 12:55

Mariusz Pudzianowski znany jest ze swojego podejścia do życia. "Pudzian" wychodzi z założenia, że nic nie przychodzi samo i od lat stara się przekazywać fanom, że najważniejsza jest ciężka praca. Tym razem jednak doczekał się srogiej odpowiedzi od jednego z internautów. Wygląda na to, że opinia Pudzianowskiego wcale nie jest uniwersalna, a takie słowa jeszcze nie padały.

Mariusz Pudzianowski tym razem musiał być nieco zaskoczony. Z reguły posty jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców spotykają z ciepłym przyjęciem, a fani zdecydowanie zgadzają się z teoriami głoszonymi przez byłego mistrza świata strongmanów. Wojownik MMA w federacji KSW od lat stara się przekazywać, że jedną z najważniejszych wartości jest własna ciężka praca. Tym razem jednak okazało się, że nie do wszystkich to trafia. Jeden z fanów postanowił zaprotestować w nieparlamentarnych słowach, a jak się chwilę później okazało nie był w tym sam. Takiego obrotu spraw "Pudzian" raczej się nie spodziewał.

Wydało się, ile książek w życiu naprawdę przeczytał Popek. Ta liczba powaliła wszystkich

Tak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski. Kliknij w galerię i zobacz metamorfozę.

Pudzianowski dostał cios od fana. Poszło o opinię o życiu

Tym razem Mariusz Pudzianowski postanowił opublikować fotkę z naniesionymi napisami. Na zdjęciu w eleganckim stroju mogliśmy przeczytać: "Pamiętaj! Ciężka praca zawsze zostanie doceniona!". Do tego "Pudzian" dorzucił opis na Instagramie. "W moim przypadku tak jest" - napisał zawodnik mieszanych sztuk walki. Zapewne spodziewał się, że fani przyklasną jego słowom. Tymczasem jednym z najpopularniejszych komentarzy okazał się dość niecenzuralny wpis stający w opozycji do "Pudziana". "G***o prawda" - napisał internauta, by za chwilę uargumentować swoje stanowisko.

Będzie wielki rewanż?! Te słowa Jana Błachowicza nie zostawiają wątpliwości. Kibice mogą zacierać ręce!

Pudzianowski dostał cios od fana

i

Autor: Instagram Pudzianowski dostał cios od fana

Pudzianowski dostał odpowiedź

Jeden z fanów Pudzianowskiego starał się jeszcze bronić opinii swojego idola. "Czemu niby? Przecież życie polega na ciężkiej pracy i dążeniu do celu, ale przecież chyba każdy wie, że nie chodzi o pracę u kogoś w firmie np.?" - argumentował, podtrzymując stanowisko "Pudziana". Autor pierwszego komentarza zdecydował się odpowiedzieć również na te słowa. "Bo pracować trzeba mądrze a nie ciężko. Ludzie latami ciężko pracuję i c***a z tego mają. I wcale nie zawsze. U jednych będzie doceniona, a inny garba się nabawi tylko. Zbyt duże uogólnienie, frazes" - napisał na portalu społecznościowym. Z jego opinią zgadzali się kolejni komentujący. "Pracować trzeba mądrze, a nie ciężko" - zauważył kolejny użytkownik Instagrama.

Sonda
Czy zgadzasz się z opinią Pudzianowskiego o pracy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze