Karol Kłos

i

Autor: Cyfra Sport Karol Kłos

Fanka Karola Kłosa złożyła mu niecodzienną propozycję! Siatkarz wszystko pokazał, jego żonie to się może nie spodobać

2021-11-08 7:10

Karol Kłos bez wątpienia zalicza się do grona siatkarzy, którzy cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim wśród płci pięknej. Zawodnik PSG Skry Bełchatów często otrzymuje od swoich fanek przeróżne wiadomości, jednak jedną z ostatnich postanowił podzielić się na swoim Instastory. Wszystko przez propozycję, którą otrzymał od pewnej kobiety. Jego żonie to się może nie spodobać.

Pomimo tego, że sportem narodowym w Polsce jest piłka nożna, siatkówka również cieszy się ogromną popularnością, a zawodnicy poszczególnych klubów PlusLigi niejednokrotnie mogą pochwalić się setkami tysięcy obserwujących w mediach społecznościowych. Jednym z takich siatkarzy jest Karol Kłos, który od 2010 roku reprezentuje barwy PGE Skry Bełchatów, przy okazji od czasu do czasu zakładając biało-czerwony trykot. Środkowy, który zalicza się również do grona sportowców, którzy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, często otrzymuje wiadomości od swoich fanek i fanów i jedną z nich postanowił podzielić się na swoim Instastory. Internautka wykazała się wielką odwagą, wysyłając wiadomość do siatkarza. 

Czytaj także: Wilfredo Leon wypaplał, jakie kobiety podobają mu się najbardziej! To wyznanie może zainteresować jego żonę

Karol Kłos musiał podzielić się ze wszystkimi fanami otrzymaną wiadomością, ponieważ zawierała ona w sobie dość niecodzienną propozycję. Siatkarz PGE Skry Bełchatów niejednokrotnie udowadniał już internautom, że ma poczucie humoru i ogromny dystans do siebie i nie inaczej było tym razem. Karol Kłos w odpowiedzi do swojej fanki od razu zawarł, że jego żonie może nie spodobać się ten pomysł. 

Szef PZPS Sebastian Świderski o wyborze trenera kadry. „Ubodły mnie wypowiedzi niektórych kandydatów”

Sprawdźcie, kim jest żona Karola Kłosa, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Karol Kłos otrzymał niecodzienną propozycję od jednej z fanek. Postawiła wszystko na jedną kartę

- Cześć Karol, nie chciałbyś ze mną może w styczniu wyskoczyć ze mną na studniówkę? - napisała odważna internautka, która chciałby, aby jeden z najpopularniejszych siatkarzy w Polsce towarzyszył jej w tym ważnym dniu. - Hahaha nie wiem co na to moja żona - odparł po czasie środkowy Skry Bełchatów. - Sezon studniówkowy uważam za rozpoczęty. Poloneza czas zacząć! - skomentował całą sytuację na swoim Instastory Karol Kłos. 

Anna Lewandowska zabrała Klarę na mecz Roberta w kurtce za parę tysięcy! Rzuciliśmy okiem na cenę i odjęło nam mowę

Karol Kłos dostał zaproszenie na studniówkę

i

Autor: Instagram/ karolklos screen Karol Kłos dostał zaproszenie na studniówkę

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze