Wilfredo Leon wypaplał, jakie kobiety podobają mu się najbardziej! To wyznanie może zainteresować jego żonę

2021-11-06 11:03

Reprezentanci Polski w siatkówkę od wielu lat cieszą się dużą sympatią ze strony kibiców Biało-czerwonych i nie inaczej jest w przypadku Wilfredo Leona, który był jedną z najważniejszych postaci w ekipie trenera Vitala Heynena. Fani wciąż mogą nie wiedzieć wszystkiego o reprezentancie Polski, jak choćby tego, jakie kobiety mu się podobają. To wyznanie Wilfredo Leona szczególnie może zainteresować jego żonę.

Odkąd Wilfredo Leon pojawił się w reprezentacji Polski, pochodzący z Kuby siatkarz stał się nie tylko jedną z najważniejszych postaci w kadrze kierowanej przez byłego już trenera Vitala Heynena, ale również ulubieńcem kibiców, tuż obok Bartosza Kurka. Wilfredo Leon broni polskich barwy jednak stosunkowo niedługo i fani wciąż nie mieli okazji, aby poznać go na wylot, pomimo pojawiających się od czasu do czasu informacji o jego przeszłości lub życiu prywatnym. Wraz z upływem czasu, fani trzymający kciuki za siatkarza pochodzącego z Kuby mogli się dowiedzieć co dzieje się w domu siatkarza oraz, czy ten lubi polską wódkę. W przeszłości Wilfredo Leon miał okazję zdradzić również, jakie kobity podobają mu się najbardziej. 

Gdy ujawnili, czym zajmowała się mama Wilfredo Leona oniemieliśmy! Nagle wszystko stało się jasne

To wyznanie siatkarza reprezentacji Polski mogło przykuć szczególną uwagę jego żony Małgorzaty. Pochodzący z Kuby zawodnik sformalizował swój związek z partnerką w 2016 roku, stając na ślubnym kobiercu. Teraz para razem wychowuje dwójkę dzieci. Nawet pod gradobiciem pytań Szymona Majewskiego, Leon ani na chwilę nie zapomniał, że jest zajęty. 

Artur Szpilka nie wytrzymał i napisał do Mariusza Pudzianowskiego! Fani nie mogli uwierzyć, posypały się gromy

Zobaczcie, jak wyglądali Wilfredo Leon i jego żona podczas swojego ślubu, klikając w naszą galerię zdjęć

Wiemy, jakie kobiety najbardziej podobają się Wilfredo Leonowi. Jego żona może być spokojna 

Partnerka siatkarza reprezentacji Polski może być jedna spokojna, a wypowiedź jej męża mogła ją zainteresować, bowiem Wilfredo Leon cały czas myśli przede wszystkim o niej. - Polki są oczywiście bardzo ładne, też z Ukrainy są, Brazylijki. Na całym świecie są bardzo ładne, ale ja trzymam się moja Polka - powiedział Wilfredo Leon w rozmowie z Szymonem Majewskim na antenie "Radia Zet". 

Prezes PZPS Sebastian Świderski miał poważną operację. „Wmontowano mi cztery śruby, dwa druty i implant”

Sonda
Czy Wilfredo Leon to najlepszy siatkarz na świecie?

Urodzony w Santiago de Cuba siatkarz w 2019 roku dołączył do kadry Biało-czerwonych, prowadzonych przez ówczesnego trenera Vitala Haynena. Od tego czasu zdobył już dwa brązowe medale mistrzostw Europy - w 2019 i 2021 roku oraz srebro Pucharu Świata z Japonii z 2019 roku, a także srebrny medal za tegoroczną Ligę Narodów. 

Legendarny trener bezlitośnie przejechał się po Błachowiczu! Wymowny wpis Mirosława Oknińskiego o byłym mistrzu UFC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze