Gdy ujawnili, czym zajmowała się mama Wilfredo Leona oniemieliśmy! Nagle wszystko stało się jasne

2021-10-26 10:02
Wilfredo Leon
Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon

Wilfredo Leon bez wątpienia zalicza się do grona najwybitniejszych siatkarzy na świecie, a reprezentacja Polski niezwykle skorzystała na tym, że urodzony na Kubie zawodnik zaczął grać w biało-czerwonej koszulce. Okazuje się jednak, że talent Wilfredo Leona może nie być dziełem przypadku i dużo wspólnego może mieć z nim mama Wilfredo Leona. Gdy dowiedzieliśmy się, czym zajmowała się matka siatkarza, wszystko stało się jasne.

Fani reprezentacji Polski doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważną postacią dla Biało-czerwonych jest Wilfredo Leon. Urodzony na Kubie siatkarz podczas ostatnich turniejów bardzo pomagał drużynie nie tylko swoją atomową zagrywką, ale również potężnym atakiem i skuteczną obroną. Leon od lat czuje się w Polsce znakomicie, o czym świadczą nie tylko jego osiągnięcia sportowe i jak się okazuje, swój sukces w dużej mierze zawdzięcza swoim rodzicom, a w szczególności mamie. Kobieta, w dzieciństwie Wilfredo Leona, nie tylko kazała dokonać mu piekielnie ważnego wyboru, który miał ogromny wpływ na jego późniejsze życie, ale również przekazała talent, dzięki któremu Wilfredo Leon jest dziś uznawany za jednego z najlepszych siatkarzy na świecie. Można powiedzieć, że Wilfredo Leon wypił to z mlekiem matki. 

Ojciec Wilfredo Leona wyznał całą prawdę o wyjeździe syna do Polski! Szokujące słowa

Zobaczcie zdjęcia z sesji ślubnej Wilfredo Leona, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej!

Wiemy, czym w przeszłości zajmowała się mama Wilfredo Leona! To po niej siatkarz odziedziczył talent

Okazuje się bowiem, że Wilfredo Leon nie jest pierwszym członkiem swojej rodziny, który gra w siatkówkę. Swój talent najpewniej odziedziczył on po swojej mamie i to z pewnością właśnie dlatego, od najmłodszych lat obecny reprezentant Polski najbardziej interesował się tą dyscypliną pomimo tego, że siatkówka nie jest najbardziej popularnym sportem na Kubie, na której wychował się Wilfredo Leon. Prawdę na temat swojej żony postanowił zdradzić ostatnio ojciec siatkarza.

Bartosz Kurek wielu może wprawić w kompleksy! Wielki wyczyn Polaka, jest się czym chwalić

- (...) mama Wilfredo była siatkarką. Reprezentowała region Santiago de Cuba. Mój brat również grał w siatkówkę, a do tej pory jest jej trenerem. Rodzinne konotacje na pewno zrobiły swoje - wyznał z rozmowie z "Polsat Sport" ojciec reprezentanta Polski, Wilfredo Leon Hechavarria. Rodzice reprezentanta Polski zdradzili również, że Wilfredo Leon próbował swoich sił również w innych sportach, jednak to siatkówka zawsze przyciągała go najbardziej. Z perspektywy czasu, fani Biało-czerwonych mogą tylko dziękować, że właśnie tak potoczyło się życie siatkarza. 

Maluje, fotografuje, pracuje... Katarzyna Skowrońska nie ma czasu się wyspać

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze