Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Bartosz Kurek wielu może wprawić w kompleksy! Wielki wyczyn Polaka, jest się czym chwalić

2021-10-24 20:25

Po niedawnych mistrzostwach Europy, na których reprezentacja Polski w siatkówce zdobyła brązowy medal, Bartosz Kurek powrócił do Japonii, gdzie reprezentuje na co dzień barwy klubu Wolf Dogs Nagoya. Wraz z początkiem nowego sezonu, reprezentant Biało-czerwonych rozpoczął rywalizację nie tylko o ligowe punkty, ale również o dorobek indywidualny. Po ostatnim meczu, Kurek awansował w stawce najlepiej punktujących zawodników w lidze.

Bartosz Kurek może zaliczyć ostatnie miesiące do względnie udanych. Po tym, jak reprezentacja Polski w siatkówce, prowadzona jeszcze przez trenera Vitala Heynena zdobyła srebrny medal podczas tegorocznej Ligi Narodów, Biało-czerwoni wywalczyli również brąz na mistrzostwach Europy, które odbyły się również w Polsce. Nie jest tajemnica, że Bartosz Kurek był jedną z najważniejszych postaci reprezentacji Polski i jak się okazuje, Polak utrzymuje swoją dobrą dyspozycję również w niedawno rozpoczętym sezonie ligowym w Japonii. Swoimi występami, Bartosz Kurek wbił się do grona najlepszych zawodników w całej VLeague.

Koszmarny wypadek podczas wyścigu z udziałem Roberta Kubicy! Kierowca wjechał prosto w bandę [WIDEO]

Podczas ostatniego meczu Wolf Dogs Nagoya, w którym ekipa Bartosz Kurka zmierzyła się z Oita Miyoshi, drużyna Polaka wygrała 3:0 (25:23, 25:23, 25:22) i jedną z kluczowych postaci ekipy z Nagoi był oczywiście Bartosz Kurek. Polak podczas spotkania zdobył aż 24 punkty dla swojej drużyny, czym nie tylko przyczynił się do wygranej, ale również odniósł indywidualny sukces. 

Żona Kurka padła, gdy zobaczyła to na ścianie domu. Strach sięgnął zenitu, powiedziała o wyprowadzce 

Zobaczcie, jak wypoczywał Bartosz Kurek po Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej

Dzięki swojemu dobremu występowi, Bartosz Kurek przesunął się na trzecie miejsce w klasyfikacji najlepiej punktujących zawodników w całej lidze japońskiej, czym może wpędzić w kompleksy wielu zawodników, którzy muszą rywalizować z nim o miejsce w stawce. Po czterech meczach nowego sezonu VLeague, na czele tabeli uplasowała się ekipa Panasonic Panthers z Michałem Kubiakiem w składzie. Wolf Dogs Nagoya, której barwy reprezentuje Bartosz Kurek, znajduje się obecnie na trzecim miejscu. 

Syn Krzysztofa Radzikowskiego ma to już za sobą! Gwiazdor Gogglebox TTV nie mógł przejść obojętnie obok tak ważnego dnia

Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy siatkarz reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze