Żona Kurka padła, gdy zobaczyła to na ścianie domu. Strach sięgnął zenitu, powiedziała o wyprowadzce

2021-10-22 8:39
Bartszo Kurek, Anna Kurek
Autor: Instagram/grejmanka Bartszo Kurek i Anna Kurek

Żona Bartosza Kurka przeraziła się tym, co znalazła na elewacji domu, w którym mieszka z siatkarzem. Anna Kurek, która towarzyszy siatkarzowi reprezentacji Polski w Japonii musiała zmierzyć się z dużym dyskomfortem, który wywołał u niej myśli o wyprowadzce. Nie da się ukryć, że niejedna osoba objadłaby się strachu!

Anna Kurek wielokrotnie pokazywała na swoich mediach społecznościowych, że jest bardzo zadowolona z mieszkania w Japonii u boku ukochanego męża. Gwiazda na swoich mediach społecznościowych bardzo ochoczo pokazywała, jak bardzo kolorowym państwem jest Kraj Kwitnącej Wiśni, jednak okazało się, że nawet w tak bajkowym miejscu można się najeść strachu. Była już siatkarka przyznała, że to, co zobaczyła na elewacji budynku jej mieszkania, wprawiło ją w myśli o przeprowadzce.

Co dalej z Czesławem Michniewiczem? Mioduski szczerze po meczu z Napoli, mamy deklarację

Anna Kurek wiedzie dobre życie w Japonii. Wszystko dokumentuje

Bez wątpienia, Japonia jest jednym z tych krajów, który wzbudza wzmożoną ciekawość w Polsce. Ojczyzna samurajów znana jest ze wspaniałej przyrody, niezwykłej kultury i bardzo rozwiniętej technologii, która może wzbudzać zachwyt i podziw nawet wśród mieszkańców Europy. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Anna Kurek, która regularnie dokumentuje swój pobyt w Azji u boku męża. Mimo że przygoda byłej siatkarki z wyspiarskim krajem jest bardzo owocna, tak przyznała na swoich mediach społecznościowych, że najadła się strachu. Wszystko przez to, co znalazła na elewacji mieszkania, w którym mieszka z gwiazdorem kadry narodowej.

Czesław Michniewicz szczerze po meczu z Napoli. Zwrócił się do piłkarzy

Aby zobaczyć zdjęcia Anny Kurek bez makijażu, przejdź do galerii poniżej.

Żona Kurka przerażona. Pomyślała o przeprowadzce

Powodem, dla którego żona Bartosza Kurka zaczęła rozważać przeprowadzkę, był ogromny robak, który osiadł na budynku mieszkalnym. Możliwe, że żona gwiazdora reprezentacji Polski cierpi na entomofobię, to też przyznała, że taki widok wywołał w niej myśli o natychmiastowym opuszczeniu miejsca zamieszkania.

- Okej, czyli będzie musiała się wyprowadzić - napisała na swoim Instagramie żona Bartosza Kurka.

Anna Kurek robak
Autor: instagram.com/grajmanka
Sonda
Czy podoba Ci się żona Bartosza Kurka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze