Wypadek podczas wyścigu z udziałem Roberta Kubicy

i

Autor: Twitter/ EuropeanLMS screen Wypadek podczas wyścigu z udziałem Roberta Kubicy

Koszmarny wypadek podczas wyścigu z udziałem Roberta Kubicy! Kierowca wjechał prosto w bandę [WIDEO]

2021-10-24 19:09

Kibice śledzący wyścigi z udziałem Roberta Kubicy mogli złapać się za głowy po zobaczeniu wypadku, do którego doszło podczas zmagań European Le Mans Series w portugalskim Portimao. Po tym, jak jeden z kierowców stracił panowanie nad pojazdem i zaczął obracać się wokół własnej osi, kolejny z zawodników wjechał prosto w bandę sprawiając, że z jego samochodu niewiele zostało.

Wielu polskich fanów sportów motorowych z rozrzewnieniem wspominają czasy, kiedy Robert Kubica miał okazję walczyć z najlepszymi kierowcami na świecie w Formule 1. Koniec przygody Polaka w F1 nie oznacza jednak, że jego fani muszą znaleźć sobie innych idoli. Obecnie Roberta Kubicę można oglądać w serii wyścigów długodystansowych ELMS, podczas których Polak również godnie reprezentuje Biało-czerwone barwy. Podczas ostatniego wyścigu European Le Mans Series, kibice Kubicy mogli jednak przeżyć prawdziwy szok po jednym ze zdarzeń, do których doszło na torze w Portimao. Jeden z kierowców próbował ominąć inny pojazd i wjechał prosto w bandę. Niebezpieczne zdarzenie strawiło, że na torze natychmiast pojawili się ratownicy medyczni obawiając się o stan zawodnika. 

Syn Krzysztofa Radzikowskiego ma to już za sobą! Gwiazdor Gogglebox TTV nie mógł przejść obojętnie obok tak ważnego dnia

Poznajcie historię wypadku Robert Kubicy sprzed lat, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Samochód jednego z kierowców wpadł w poślizg na łuku, kręcąc kilka bączków wokół własnej osi na całej szerokości toru. O ile trudno w to uwierzyć, żaden z kierowców nie uderzył bezpośrednio w feralnego zawodnika, jednak Andreas Laskaratos przypłacił to swoim pojazdem. Grek próbował ominął kręcący się pojazd i... wjechał prosto w bandę bezpieczeństwa. Organizatorzy wyścigu niemalże natychmiast zdecydowali się wstrzymać wyścig z udziałem Roberta Kubicy, który został wznowiony około 30 minut od feralnego zdarzania. Andreas Laskaratos wyszedł z tego wypadku niemalże bez szwanku, nie ponosząc poważniejszych obrażeń. 

Robert Lewandowski rozwścieczył kolegę z drużyny. Machał rękoma jak oszalały, a Polak nawet na niego nie spojrzał

Sonda
Czy Robert Kubica wróci jeszcze do Formuły 1?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze