Wilfredo Leon z piękną żoną z Polski nie szczędzili sobie buziaków. Piękne zdjęcia po ślubie

2021-09-14 17:12
Wilfredo Leon z żoną Małgorzatą
Autor: Instagram / Wilfredo Leon Wilfredo Leon z żoną Małgorzatą

W kadrze siatkarzy gwiazd nie brakuje! Wilfredo Leon nie ma jednak sobie równych. O jego grę zabiegali wszyscy na świecie, ale ten ze względu na żonę z Polski reprezentuje barwy naszego kraju. Małgorzata Leon (z domu Gronkowska) wyszła z siatkarza w 2016 roku i szczęśliwie wiedzie życie u boku zawodnika z kubańskimi korzeniami. Po ślubie nie brakowało uroczych scen. Spójrzcie na te zdjęcia z sesji ślubnej i przekonajcie się sami!

Historia miłości Wilfredo Leona i jego żony Małgorzaty (z domu Gronkowskiej) jest piękna! Wielki gwiazdor siatkówki musiał zrezygnować z gry dla swojego kraju, by móc robić światową karierę. Niedługo później poznał swoją obecną żonę. Małgorzata Gronkowska mówiła płynnie po hiszpańsku, co pozwalało jej na swobodną komunikację z Wilfredo. Zdarzało się jej przeprowadzać wywiady z Leonem, które ukazały się na kilku portalach. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego. 

Oto piękna żona Wilfredo Leona. Kim jest Małgorzata Gronkowska-Leon? [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Ślubne zdjęcia Wilfredo Leona i żony Małgorzaty

Para poznała się w sieci. - Poznaliśmy się przez Internet. To była moja inicjatywa, ale on napisał pierwszy - mówiła pani Małgorzata Leon. - Zwykle jak widzi się jakieś osoby przez Skypea czy na Facebooku, to jest to bardziej skomplikowane niż w rzeczywistości. Jednak, kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz na żywo, byłem mile zaskoczony - opowiadał siatkarz. Piękna Małgorzata wzięła ślub w 2016 roku. Ceremonia musiała mieć miejsce oczywiście w Polsce.

Nie mogło zabraknąć pięknych zdjęć z ślubnej sesji. Fani Wilfredo Leona musieli z przyjemnością patrzeć na romantyczne buziaki, którymi wymieniali się na pewno nie tylko do fotografii. Z tego aż bije cudowna miłość. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Siatkarskie mistrzostwa Europy

Wilfredo Leon razem z polskimi siatkarzami walczy w mistrzostwach Europy. Biało-czerwoni walczą o medal. We wtorek 14 września zagrają trudne, ćwierćfinałowe spotkanie z kadrą Rosji. Jeśli wygrają zmierzą się ze Słowenią albo Czechami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE