Wilfredo Leon z żoną Małgorzatą

i

Autor: Instagram / Wilfredo Leon Wilfredo Leon z żoną Małgorzatą

Wilfredo Leon z piękną żoną z Polski nie szczędzili sobie buziaków. Piękne zdjęcia po ślubie

2021-09-14 17:12

W kadrze siatkarzy gwiazd nie brakuje! Wilfredo Leon nie ma jednak sobie równych. O jego grę zabiegali wszyscy na świecie, ale ten ze względu na żonę z Polski reprezentuje barwy naszego kraju. Małgorzata Leon (z domu Gronkowska) wyszła z siatkarza w 2016 roku i szczęśliwie wiedzie życie u boku zawodnika z kubańskimi korzeniami. Po ślubie nie brakowało uroczych scen. Spójrzcie na te zdjęcia z sesji ślubnej i przekonajcie się sami!

Historia miłości Wilfredo Leona i jego żony Małgorzaty (z domu Gronkowskiej) jest piękna! Wielki gwiazdor siatkówki musiał zrezygnować z gry dla swojego kraju, by móc robić światową karierę. Niedługo później poznał swoją obecną żonę. Małgorzata Gronkowska mówiła płynnie po hiszpańsku, co pozwalało jej na swobodną komunikację z Wilfredo. Zdarzało się jej przeprowadzać wywiady z Leonem, które ukazały się na kilku portalach. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego. 

Oto piękna żona Wilfredo Leona. Kim jest Małgorzata Gronkowska-Leon? [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Ślubne zdjęcia Wilfredo Leona i żony Małgorzaty

Para poznała się w sieci. - Poznaliśmy się przez Internet. To była moja inicjatywa, ale on napisał pierwszy - mówiła pani Małgorzata Leon. - Zwykle jak widzi się jakieś osoby przez Skypea czy na Facebooku, to jest to bardziej skomplikowane niż w rzeczywistości. Jednak, kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz na żywo, byłem mile zaskoczony - opowiadał siatkarz. Piękna Małgorzata wzięła ślub w 2016 roku. Ceremonia musiała mieć miejsce oczywiście w Polsce.

Nie mogło zabraknąć pięknych zdjęć z ślubnej sesji. Fani Wilfredo Leona musieli z przyjemnością patrzeć na romantyczne buziaki, którymi wymieniali się na pewno nie tylko do fotografii. Z tego aż bije cudowna miłość. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

Siatkarskie mistrzostwa Europy

Wilfredo Leon razem z polskimi siatkarzami walczy w mistrzostwach Europy. Biało-czerwoni walczą o medal. We wtorek 14 września zagrają trudne, ćwierćfinałowe spotkanie z kadrą Rosji. Jeśli wygrają zmierzą się ze Słowenią albo Czechami.

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze