Karol Kłos poszedł w ślady Andrzeja Wrony! Wystarczyło jedno zdjęcie i porównali go do Brada Pitta

2021-11-06 13:03
Karol Kłos
Autor: Cyfra Sport Karol Kłos

Andrzej Wrona od wielu lat przypomina Polakom, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie i ciało, zapuszczając wąs i propagując akcję "Movember". Po wielu namowach zarówno swojego kolegi, jak i fanów, w tym roku w ślady Andrzeja Wrony postanowił pójść również Karol Kłos, który poświęcił swoją gęstą brodę i efektami pochwalił się w sieci. Jedno zdjęcie wystarczyło, żeby porównali go do Brada Pitta.

Dla wielu osób listopad to przede wszystkim czas kojarzony z jesienią oraz przygotowaniami do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a dla innych jest to okres, w którym mężczyźni powinni zadbać o swoje zdrowie. Akcja "Movember", podczas której panowie zapuszczają wąsy ma na celu zwrócenie uwagi na raka prostaty i jąder oraz spopularyzować badanie się u mężczyzn, którzy w dużej mierze omijają lekarzy szerokim łukiem. Od wielu lat udział w akcji bierze Andrzej Wrona, który namawia do tego również swoich kolegów po fachu. Tym razem nie krył radości, gdy do akcji dołączył jego serdeczny przyjaciel, Karol Kłos.

Wilfredo Leon wypaplał, jakie kobiety podobają mu się najbardziej! To wyznanie może zainteresować jego żonę

Siatkarz PGS Skry Bełchatów przez długi czas był nieugięty, ale tym razem Andrzej Wrona i kibice Kłosa byli w stanie go przekonać, aby i on wziął udział w akcji. Reprezentantowi Polski nie pozostało więc nic innego, jak wziąć maszynkę w swoje ręce i poświęcić gęstą brodę, która w ostatnim czasie była jednym ze znaków rozpoznawczych Karola Kłosa. Efektami wizyty przed lustrem siatkarza oczywiście pochwalił się w sieci, czym wzbudził ogromne zainteresowanie internautów.

Artur Szpilka nie wytrzymał i napisał do Mariusza Pudzianowskiego! Fani nie mogli uwierzyć, posypały się gromy

Zobaczcie, co zmieniło się u Andrzeja Wrony po ślubie, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Porównali Karola Kłosa do Brada Pitta. Wszystko przez jedno zdjęcie

Po tym, jak w sieci znalazło się zdjęcie Karola Kłosa z wąsami, zamiast brodą, fani rzucili się do sekcji komentarzy, aby wyrazić swoje zdanie na temat nowego wyglądu siatkarza. - Bo prawdziwy Wujek musi mieć wąsa! Przesuń w lewo i zobacz czy jest mi w nim do twarzy - napisał na Instagramie Karol Kłos. Wąsy zawodnika przypadły do gustu internautom, a jeden z nich znalazł nawet podobieństwo Karola Kłosa z jednym z największych aktorów w Hollywood. - Prawie jak Brad Pitt w Bękartach Wojny - skwitował mężczyzna. - Bandyta - napisała prześmiewczo partnerka Kłosa. 

Legendarny trener bezlitośnie przejechał się po Błachowiczu! Wymowny wpis Mirosława Oknińskiego o byłym mistrzu UFC

Sonda
Karol Kłos jest podobny do Brada Pitta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze