Córka Andrzeja Wrony daje w kość siatkarzowi! Jedno zdjęcie wszystko zdradziło, wymowny wpis

2021-11-02 8:24
Andrzej Wrona
Autor: Instagram/ w_kracze Andrzej Wrona

Narodziny dziecka oraz późniejsze wychowanie swojej pociechy, to jeden z największych cudów w życiu człowieka, jednak ci, którzy nie posiadają potomstwa mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, jak w praktyce wygląda opieka nad dzieckiem. Odkąd na świat przyszła mała Nadzieja, Andrzej Wrona nieustannie przekonuje się, ile siły musi mieć rodzic, zajmując się małym dzieckiem. Siatkarz postanowił podzielić się zdjęciem z córką, przy okazji zamieszczając wymowny wpis.

Jeszcze do niedawna Andrzej Wrona wiódł spokojne życie bezdzietnego kawalera, który robił karierę siatkarza. Zawodnik reprezentujący obecnie barwy Verva Warszawa Orlen Paliwa do swoich największych osiągnięć sportowych może zapisać m.in. zdobycie mistrzostwa świata z reprezentacją Polski w 2014, jednak dziś jego życie wygląda zupełnie inaczej. Ponad 2 lata temu, Andrzej Wrona postanowił ożenić się z Zofią Zborowską i tylko kwestią czasu było, aż na świecie pojawi się owoc tej miłości. Mała Nadzieja, bo tak nazwali ją rodzice, jest co prawda powodem do dumy dla Wrony i Zborowskiej, jednak przy okazji pokazuje ona swoich rodzicom, że posiadanie dziecka nie jest lekkim kawałkiem chleba. Córka Andrzeja Wrony wywróciła życie siatkarza i aktorki do góry nogami i tym razem zawodnik postanowił pokazać fanom, jak naprawdę wygląda rodzicielstwo, zamieszczając szczególne zdjęcie z córką oraz wymowne podpis. 

Czytaj także: Polski siatkarz okrutnie przejechał się po Najmanie. Mówi o patologii, poruszył lawinę

Zobaczcie, co zmieniło się u Andrzeja Wrony po ślubie, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Andrzej Wrona pokazał, jak naprawdę wygląda rodzicielstwo. Wystarczyło jedno zdjęcie

Ci, którzy posiadają własne pociechy doskonale wiedzą, że narodziny dziecka to jeden z największych cudów w życiu człowieka, a późniejsze wychowanie dziecka może być prawdziwą przygodą. Niestety, nie jest to lekki kawałek chleba, a dzieciaki potrafią dać swoim rodzicom w kość, o czym na własnej skórze przekonuje się Andrzej Wrona. Siatkarz postanowił podzielić się zdjęciem ze swoją rodziną z okazji Halloween, na którym wyraźnie widać, że zawodnik Verva Warszawa Orlen Paliwa i jego żona są wykończeni. - Cukierek albo drzemka BŁAGAM! Halloween Zombie - skwitował wymownym wpisem post Andrzej Wrona. 

Szykuje się wielki rewanż Don Kajso z Normanem Parke! Gwiazdy FAME MMA zmierzą się w piciu?!

Pod wpisem siatkarza szybko ruszyła lawina komentarzy od internautów, którzy mają podobne przeżycia związane ze swoimi pociechami. Pocieszający dla Andrzeja Wrony może być jedynie fakt, że niewyspanie i zmęczenie dotyka zdecydowanej większości rodziców, którzy wychowują swoje pociechy. - 2 lata...przy drugiej córce 2 lata czekałam na drzemkę oby u Was poszło szybciej - napisała jedna z internautek. - Ale marzenia, ja od roku się nie wyspałam - skomentowała zdjęcie siatkarza kolejna z fanek. 

Szokujące nagranie Szpilki z toalety. Siedział na sedesie z opuszczonymi spodniami i zrobiło się mokro

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze