Córka Andrzeja Wrony wywróciła życie siatkarza do góry nogami. To zdjęcie zrozumie każdy rodzic

2021-10-19 11:08
Andrzej Wrona
Autor: Instagram/ w_kracze Andrzej Wrona

Narodziny dziecka to jedna z piękniejszych chwil w życiu człowieka, o czym przed kilkoma miesiącami, na własnej skórze przekonał się Andrzej Wrona. Były reprezentant Polski w siatkówkę szybko miał okazję dowiedzieć się również, z czym musi zmagać się rodzic na co dzień i jak bardzo zmienia się życie, gdy dziecko już przyjdzie na świat. Ostatnie zdjęcie opublikowane przez Andrzeja Wronę doskonale zrozumie każdy, kto doczekał się już potomstwa.

Andrzej Wrona pękał z dumy, gdy podzielił się ze swoimi fanami informacją, że jego córka Nadzieja przyszła już na świat i trudno dziwić się siatkarzowi. Świeżo upieczeni rodzice w końcu mogli wyściskać długo wyczekiwaną pociechę byłego reprezentanta Polski w siatkówkę oraz jego żony Zofii Zborowskiej oraz zająć się jej wychowaniem. Siatkarz reprezentujący obecnie Verva Warszawa Orlen Paliwa przez długi czas był singlem i nagle w jego życiu zaczęły zachodzić spore zmiany. Po tym, jak Andrzej Wrona przekonał się czym jest małżeństwo, przyszedł czas na doświadczenia związane z wychowaniem małego dziecka, co bardzo szybko odczuł on na swojej skórze.

Legenda polskiej siatkówki chce przejąć reprezentację! To byłoby spełnienie jego marzeń

Nie podlega dyskusji fakt, że narodziny dziecka to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu człowieka, która jednak niesie za sobą sporą odpowiedzialność i wiele rzeczy zmienia się już na zawsze. To, jak dokładnie wygląda teraz życie siatkarza i aktorki postanowił pokazać sam Andrzej Wrona, który podzielił się na swoim Instagramie wymownym zdjęciem, które zrozumie każdy, kto ma w domu małe dziecko. 

Fabian Drzyzga walczy z bólem. Niepokojące słowa ojca siatkarza, ta wypowiedź napawa strachem

Zobaczcie, co zmieniło się w życiu Andrzeja Wrony po ślubie, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Andrzej Wrona pokazał z czym zmaga się wychowując córkę. Życie siatkarza zmieniło się nie do poznania

Nawet najprostsza czynność, taka jak obejrzenie razem z żoną telewizji staje się niemalże niemożliwa do wykonania. Były reprezentant Polski w relacji na Instagramie pokazał kadr z serialu "Squid Game" po tym, jak musiał zatrzymać odtwarzanie, aby zająć się dzieckiem, a pod nim napis. - Jeden odcinek oglądamy teraz 3h - skwitował zajmowanie się swoją córką Wrona, dodając hasztag #rodzice. Takie obrazki zna każdy, kto doczekał się już własnej pociechy i całą swoją uwagę musi obecnie skupiać na wychowaniu małego dziecka. 

Bartosz Kurek odseparowany od żony! Partnerka siatkarza wszystko pokazała

Andrzej Wrona i wychowanie córki
Autor: Instagram/ w_kracze screen Andrzej Wrona i wychowanie córki

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze