Bartosz Kurek odseparowany od żony! Partnerka siatkarza wszystko pokazała

2021-10-14 20:00
Bartosz Kurek, Anna Kurek
Autor: Instagram/ bartkurek88 Bartosz Kurek, Anna Kurek

Po zdobyciu brązowego medalu na mistrzostwach Europy w siatkówce wraz z reprezentacją Polski, Bartosz Kurek wraz ze swoją żoną Anną wrócił do Japonii, gdzie gra na co dzień w ekipie Wolf Dogs Nagoya. Partnerka siatkarza, która zalicza się do grona aktywniejszych w mediach społecznościowych, na bieżąco informuje fanów, co dzieje się w rodzinie Kurka. Tym razem postanowiła pokazać kolację, na którą wybrała się z mężem. Okazuje się jednak, że para nie mogła zjeść posiłku całkowicie wspólnie.

Siatkarze reprezentacji Polski w ostatnich miesiącach mieli pełne ręce roboty, rozgrywając turniej za turniejem. Siatkarze prowadzeni wtedy jeszcze przez trenera Vitala Heynena najpierw zdobyli srebro podczas tegorocznej Ligi Narodów, później walczyli na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, by następnie wywalczyć brąz na mistrzostwach Europy, które odbywały się m.in. w Polsce. To trudnych kilkunastu tygodniach, siatkarze wreszcie mogli wrócić do swoich domów i rodzin i nie inaczej było w przypadku Bartosza Kurka, który wraz z żoną pojechał do Japonii, gdzie gra na co dzień dla Wolf Dogs Nagoya. Siatkarz i jego partnerka po dwutygodniowej kwarantannie w końcu mieli trochę czasu, aby wybrać się na wspólną kolację. 

Bartosz Kurek pokazał zdjęcie z żoną i się zaczęło! Fani oszaleli ze szczęścia

Anna Kurek, która zalicza się do grona bardziej aktywnych w mediach społecznościowych, co było widać m.in. przy okazji tegorocznych mistrzostw Europy, postanowiła pokazać fanom, jak wygląda wyjście do restauracji w Japonii, publikując na swoim Instastory krótkie filmiki wideo. Internauci z Polski mogli przeżyć niemały szok gdy uświadomili sobie, że Bartosz Kurek został odseparowany od żony. 

Żona Fabiana Drzyzgi odsłoniła zgrabne ciało! Gorące zdjęcie z wakacji rozpala w środku jesieni

Zobaczcie, jak wygląda żona Bartosza Kurka bez makijażu, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Japończycy oddzielili Bartosza Kurka od jego żony! Wszystko przez wielką, szklaną ścianę

Pomimo tego, że siatkarz i jego żona siedzieli wspólnie przy jednym stoliku, tak do końca nie mogli wspólnie cieszyć się posiłkiem w swojej obecności. Wszystko bowiem przez szybę, która ich rozdzielała. Na relacji, którą zamieściła na Instagramie Anna Kurek doskonale widać, jak żona siatkarza odbija się w szybie, kierując jednocześnie obiektyw na Bartka Kurka.

Malwina Smarzek nie gryzła się w język. Mocne słowa o byłym trenerze, padają wymowne zarzuty

Wszystko to oczywiście za sprawą pandemii koronawirusa. Japończycy jeszcze przed jej wybuchem przywiązywali dużą uwagę do środków bezpieczeństwa i widok osoby w maseczce na twarzy nie robił na nikim żadnego wrażenia. Teraz, chcąc kontrolować sytuację w kraju, Japończycy decydują się na wprowadzenie niemal wszystkich środków bezpieczeństwa, również szklanej ściany przy jednym stoliku. 

Katarzyna Skowrońska pomaga w wyborze trenera kadry siatkarek. „Można było wcześniej rozwiązać te problemy”

Bartosz Kurek odseparowany od żony
Autor: Instagram/ grejmanka screen Bartosz Kurek odseparowany od żony
Sonda
Czy Bartosz Kurek to najlepszy siatkarz reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE