Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Fani Bartosza Kurka musieli być w szoku, gdy to zobaczyli! Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie

2021-09-15 7:38

Reprezentacja Polski siatkarzy pewnie zmierza po medale na tegorocznych mistrzostwach Europy, rozprawiając się bez niemal żadnych problemów z kolejnymi rywalami. Biało-czerwoni awansowali do półfinału, a jedną z kluczowych postaci w meczu z Rosją był oczywiście Bartosz Kurek. Zanim jednak atakujący pojawił się na parkiecie, część jego kibiców mogła doznać prawdziwego szoku. Wszystko przez jedną decyzję siatkarza.

Po nieudanych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, gdzie Biało-czerwoni przedwcześnie pożegnali się z turniejem, polscy siatkarze teraz brylują na mistrzostwach Europy, bez większych problemów rozprawiając się z kolejnymi rywalami. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Vitala Heynena awansowali do półfinału imprezy po tym, jak gładko i szybko rozmontowali reprezentację Rosji 3:0. Jedną z największych gwiazd reprezentacji Polski jest oczywiście Bartosz Kurek, który błyszczy na polskich parkietach i popisuje się swoją świetną formą. Część fanów siatkarza mogła doznać jednak niemałego szoku przez spotkaniem Polski z Rosją. Reprezentant Polski zdecydował się na dość odważny krok, przez co doszło do sytuacji, która nie zdarza się codziennie. Wszystko na swoim profilu na Instagramie zrelacjonowała Anna Kurek, małżonka zawodnika. 

Żona Kurka zadała mu strasznie niewygodne pytanie publicznie. Tego szczegółu nie przeoczy żadna kobieta

Poznajcie bliżej żonę Bartosza Kurka klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Odważny krok Bartosza Kurka podczas mistrzostw Europy. Fani siatkarza musieli przeżyć szok, gdy to zobaczyli

W mediach społecznościowych żony siatkarza pojawił się krótki filmik, na którym oczywiście możemy zobaczyć Bartosza Kurka w roli głównej. Okazuje się, że siatkarz postanowił wybrać się na spacer wraz ze swoją ukochaną, przechadzając się gdańskimi uliczkami w samym środku mistrzostw Europy. Na nagraniu Anny Kurek widzimy autobus, na którym widnieje plakat z wizerunkiem siatkarza. Później kamera przesuwa się na chodnik, gdzie pojawia się sam siatkarz, uśmiechający się do żony. Fani siatkówki, którzy znajdowali się w pojeździe musieli przeżyć niemały szok, widząc reprezentanta Polski tuż pod swoimi oknami. Nieczęsto zdarza się bowiem, aby największe gwiazdy sportu wybierały się na spacer ulicami miasta, tym bardziej w samym środku imprezy. 

Wilfredo Leon z piękną żoną z Polski nie szczędzili sobie buziaków. Piękne zdjęcia po ślubie

Bartosz Kurek na mieście

i

Autor: Instagram/ grejmanka Bartosz Kurek na mieście

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze