Bartosz Kurek

i

Autor: CyfraSport Polska - Serbia O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy dzisiaj ME Polska - Serbia GODZINA meczu siatkarzy dzisiaj ME O KTÓREJ GODZINIE siatkówka dzisiaj 4.09

Wiemy, ile zarobią Polacy na brązowym medalu ME. Będzie co dzielić, takich pieniędzy jeszcze nie było

2021-09-19 20:20

Reprezentacja Polski pokonała Serbię w meczu o brązowy medal mistrzostw Europy. Wiemy już, na jaką kwotę za brązowy krążek zgarną podopieczni Vitala Heynena. Tak dużych premii za medale w historii mistrzostw Europy jeszcze nie było. Polacy mogą jedynie żałować, że nie udało im się awansować do finału imprezy.

Reprezentacja Polski bez najmniejszych problemów poradziła sobie z kadrą Serbii i wywalczyła kolejny brązowy medal w historii. Drużyna pod kierownictwem Vitala Heynena może być zadowolona. Tak dużych pieniędzy na czempionacie "Starego Kontynentu" jeszcze nie było. 

Polacy z brązowym medalem ME! Serbia rozbita, panowie, jesteście wielcy!

Reprezentacja Polski wygrała brązowy medal. Ile zarobią Polacy?

Według informacji "sport.pl", organizatorzy mistrzostw Europy w siatkówkę przygotowali rekordowe kwoty wynagrodzeń za medale na imprezie. Zwycięzca spotkania Słowenia - Włochy, a więc mistrz Europy, będzie mógł liczyć na kwotę do podziału w wysokości 500 tysięcy euro. Druga drużyna kontynentu wyjedzie z Katowic z kwotą 250 tysięcy euro. Polacy, którzy zdobyli brązowy medal imprezy, będą mogli liczyć na 150 tysięcy euro, a więc 686835 złotych. Daje to w przeliczeniu kwotę około 49 tysięcy złotych na głowę. Ciekawostką jest, że z pustymi rękoma z Polski nie wyjadą także Serbowie. Według informacji medialnych organizator postarał się także o kwotę 100 tysięcy euro dla czwartej drużyny Europy.

Spiridonow znów obraża Polskę po porażce siatkarzy! Tym razem przesadził, bulwersujące zachowanie

Jakub Kochanowski o kolejnej porażce ze Słoweńcami: To nie była klątwa

Siatkarze dostaną jeszcze dodatkowe pieniądze?

Według wskazań medialnych reprezentacja Polski, pojawia się opcja, aby Polacy mieli jeszcze więcej pieniędzy po skończonych mistrzostwach Europy. Wszystko przez Ryszarda Czarneckiego, który, według plotek i wskazań mediów, miał myśleć nad dodatkową premią dla siatkarzy, jeśli Ci zostaliby mistrzami Europy. Czy w przypadku wywalczenia brązowego krążka będzie podobnie? Jak na razie możemy tylko spekulować.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze