Andrzej Wrona i Zofia Zborowska wzięli ślub! Pochwalili się romantycznym ZDJĘCIEM

2019-08-13 19:58
Andrzej Wrona, Zofia Zborowska
Autor: Instagram/w_kracze Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska powiedzieli sobie najważniejsze "tak" w życiu! Para we wtorkowe popołudnie pochwaliła się pięknym zdjęciem tuż po ceremonii zaślubin. Reprezentant Polski w siatkówce dodał do fotografii krótki, ale jakże znaczący podpis: - Moja żona, Zofia.

Ślub Zborowskiej i Wrony był kwestią czasu, ale para jego termin skrzętnie ukrywała. W mediach nie pojawiły się żadne przecieki i jak można sądzić była to uroczystość, na której byli ich najbliżsi. Reprezentant Polski ze swoją ukochaną spotyka się od ponad roku. Ich znajomość rozpoczęła się zeszłej wiosny na Mazurach. Wrona przebywał tam na zgrupowaniu swojej drużyny siatkarskiej.

Para długo ukrywała jednak swój związek. Choć oboje są rozpoznawalni w świecie show-biznesu, rzadko publikowali wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Związek potwierdzili podczas oficjalnego wyjścia na Bal Mistrzów Sportu 2018. W maju tego roku Wrona oświadczył się swojej wybrance. Miało to miejsce w dniu 32. urodzin Zborowskiej.

Para nie czekała długo z podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w życiu. Zaledwie trzy miesiące po zaręczynach Wrona i Zborowska wzięli ślub. Tym faktem pochwalił się siatkarz na swoim profilu na Instagramie. - Moja, żona Zofia - napisał Wrona w opisie do zdjęcia, na którym widać, jak para daje sobie buziaka i pokazuje do obiektywu obrączki. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć młodej parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze