Wielka bitwa na SEKSOWNE NOGI! Anna Lewandowska kontra Agnieszka Kot [ZDJĘCIA I SONDA]

2019-08-13 16:01 FAN
Agnieszka Kot, Anna Lewandowska
Autor: Instagram Agnieszka Kot i Anna Lewandowska

„Chcę oglądać twoje nogi” - śpiewali w swoim największym hicie „Czarno-czarni”. W sportowym środowisku pań z pięknymi nogami nie brakuje. Ostatnio swoimi długimi aż do nieba skarbami pochwaliły się Anna Lewandowska (31 l.) i Agnieszka Kot (25 l.). Nogi której z trenerek bardziej podobają się kibicom? Czytelnicy „Super Expressu” dowiedzą się dzięki naszej specjalnej sondzie na sport.se.pl. Oglądajcie GORĄCE zdjęcia i głosujcie w poniższej sondzie!

Chyba każda kobieta chciałaby mieć długie i piękne nogi. Sportsmenkom o to dużo łatwiej, bo przecież codziennie intensywnie trenują, co nogi wzmacnia i wysmukla. Lata ćwiczeń sprawiły, że boginie fitnessu – Anna Lewandowska i Agnieszka Kot mogą pochwalić się nie tylko perfekcyjnymi kształtami, ale również seksownymi nogami.

- Będąc małą dziewczynką chciałam zostać operatorem filmowym. Miałam możliwość poznać pracę po drugiej stronie kamery jeżdżąc na plany filmowe. Ostatecznie postawiłam na SPORT. Niemniej, nawet teraz marzenie z dzieciństwa do mnie wraca, dając okazję do ponownego obcowania z kamerą - napisała pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie Lewandowska.

Żona Roberta Lewandowskiego oraz małżonka skoczka Macieja Kota pochwaliły się ostatnio swoimi figurami w Internecie, a czujni obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na superzgrabne nogi aż do samego nieba. Nogi której z trenerek bardziej podobają się kibicom? Czytelnicy „Super Expressu” dowiedzą się dzięki naszej specjalnej sondzie. Zapraszamy do głosowania!

Najnowsze