Krzysztof Piątek z impetem upadł na plecy i zwijał się z bólu. Wszystko przez głupi żart kolegów [WIDEO]

2019-08-13 18:43 DaO
Krzysztof Piątek, AC Milan
Autor: East News Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek już niebawem będzie mógł po raz kolejny zachwycić swoimi strzeleckimi umiejętnościami w barwach AC Milan. Pod koniec sierpnia ruszy bowiem sezon Serie A. Te rozgrywki dla polskiego snajpera mogą być trudniejsze niż poprzednie, bo teraz wszystkie oczy będą zwrócone na niego. A na ostatnim treningu niewiele brakowało, aby Polak doznał poważnej kontuzji. Żart kolegów na szczęście obył się bez poważnych konsekwencji.

Piątek do włoskiej Serie A wdarł się przebojem. W barwach Genoi popisywał się niesamowitą skutecznością, co zaowocowało transferem do o wiele bardziej znanego i utytułowanego klubu. W AC Milan reprezentant Polski nie stracił ani trochę ze swojej bramkostrzelności i regularnie wpisywał się na listę strzelców. Włodarze zespołu z Mediolanu wierzą w Piątka, o czym świadczy mu przyznanie numeru 9 na koszulce.

Polak w meczach sparingowy strzela nieco mniej i Milan radzi sobie w nich w kratkę. Nie wpływa to jednak na humory piłkarzy włoskiego klubu. Świadczy o tym wideo, które pojawiło się na profilu na Instargamie Hakana Calhanoglu. Widać na nim, jak Turek wraz z Lucasem Paquetą postanowili zażartować z Piątka. Pomocnik kucnął za plecami Polaka, a Brazylijczyk popchnął napastnika.

Na twarzach Paquety i Calhanoglu od razu pojawiły się szerokie uśmiechy, ale miny zrzedły im błyskawicznie. Piątek na murawie zaczął zwijać się z bólu i trzymał się za kręgosłup. Widać, że obaj "żartownisie" zaczęli martwić się o zdrowie swojego kolegi. Na szczęście okazało się, że i Piątek żartuje i to on wyszedł górą z całej sytuacji. Nie trudno wyobrazić sobie jednak taki przebieg wydarzeń, w którym Polak faktycznie doznałby poważnej kontuzji. Oby Calhanoglu i Paqueta wykazali się większą inwencją na ligowych boiskach.

Najnowsze