Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

i

Autor: WBF

Polski siatkarz został ojcem! Dumni rodzice pokazali piękne zdjęcie

2021-08-05 14:44

Polscy siatkarze w ostatnich dnach przeżywali prawdziwy sportowy dramat. Choć wydawało się, że Polacy mają szansę na złoto na Tokio 2020, to jednak znów zakończyli swoją przygodę na ćwierćfinale, tak jak na czterech poprzednich igrzyskach. Okazuje się, że jeden z reprezentantów, który jeszcze niedawno występował w reprezentacji, ma powody do radości. Andrzejowi Wronie właśnie urodziła się córka!

Igrzyska olimpijski w Tokio miały być tymi, na których polscy siatkarze przełamią, klątwę ćwierćfinału trwającą od igrzysk w Atenach w 2004 roku. Niestety, mimo potężnego zespołu, Polacy nie zdołali wejść do strefy medalowej, przegrywając 2:3 z Francją. To była niezwykle przejmujące dla wszystkich zawodników, a także trenera Vitala Heynena. Swoich kolegów z kadry z pewnością wspierał Andrzej Wrona, mistrz świata z 2014 roku i zawodnik Projektu Warszawa (wcześniej Verva Warszawa Orlen Paliwa). Choć on z pewnością też przeżył porażkę kolegów, to teraz jego głowę zaprzątają przede wszystkim inne sprawy. Okazało się, że Andrzej Wrona i Zofia Zborowska właśnie zostali rodzicami! Polski siatkarz udostępnił na swoim Instagramie niezwykłe zdjęcie i poinformował, że na świat przyszła jego córka.

Syn Michniewicza uderzył w Kubiaka. Prowokująca teoria

Trzykrotny olimpijczyk Krzysztof Ignaczak: Mamy najmocniejszą drużynę siatkarzy w historii

Andrzej Wrona chwali się narodzinami córki w ciekawy sposób

Andrzej Wrona jest 38-krotnym reprezentantem Polski. W kadrze największym jego sukcesem było złoto mistrzostw świata w 2014 roku, a jeszcze dwa lata temu sięgał wraz z reprezentacją Polski po brąz Ligi Narodów. Teraz zawodnik Projektu Warszawa skupia się jednak na życiu rodzinnym, ponieważ kilka dni temu został on ojcem.

 - Nasz Złoty Medal Wszystkiego jest już z nami #1weekold – rozpoczął  swój wpis reprezentant Polski, informując, że jego córka ma już tydzień. - Informuję, że jest Wielka Nadzieja (61cm) w narodzie. Zofia Zborowska jesteś moją bohaterką. Najdzielniejsze dziewczyny. – napisał Wrona dziękując także swojej żonie.

Wilfredo Leon nie wytrzymał. Emocje puściły, bardzo bolesne słowa

W dalszej części wpisu Andrzej Wrona podziękował także personelowi szpitala, w którym na świat przyszła jego córka. - Dziękuję całemu personelowi (od dyrektora po sprzątaczki) Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie – napisał.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze