Syn Michniewicza uderzył w Kubiaka. Prowokująca teoria

2021-08-05 9:33
Michał Kubiak
Autor: Cyfra Sport Michał Kubiak

W ostatnim czasie fani sportu mają prawdziwą ucztę. Trwające właśnie igrzyska olimpijskie Tokio 2020 przynoszą wiele emocji każdego dnia. Niedawne wydarzenia na igrzyskach postanowił skomentować Mateusz Michniewicz, syn Czesława Michniewicza, szkoleniowca Legii Warszawa. W mediach społecznościowych opublikował on właśnie prowokacyjny wpis na temat ostatnich sukcesów młociarzy oraz porażki siatkarzy.

Igrzyska olimpijskie w kilku ostatnich dniach były dla Polaków prawdziwymi medalowymi żniwami. We wtorek medale zdobywały kajakarki Anna Puławska i Karolina Naja (srebro), zapaśnik Tadeusz Michalik (brąz) oraz młociarki: Anita Włodarczy (złoto) i Malwina Kopron (brąz). W środę dorobek naszych zawodników powiększył się o identyczną liczbę medali w takich samych kolorach. Srebro przypadło żeglarkom Jolancie Ogar-Hill i Agnieszce Skrzypulec, brąz wywalczył biegacz Patryk Dobek, kolejne medale dorzucili młociarze: Wojciech Nowicki złoto, a Paweł Fajdek Brąz. Niestety, między tymi wspaniałymi sukcesami sromotną klęskę ponieśli siatkarze, którzy przegrali w ćwierćfinale z Francją 2:3. Głos po tych emocjonujących wydarzeniach zabrał Mateusz Michniewicz, syn trenera Legii. Ma on ciekawą, ale dość prowokacyjną teorię na temat ostatnich sukcesów i porażek. Uderza przy tym w kapitana kadry siatkarzy, Michała Kubiaka.

Wilfredo Leon nie wytrzymał. Emocje puściły, bardzo bolesne słowa

Siatkarze nie potrafili powstrzymać łez po porażce z Francją:

Syn Michniewicza uderza w Kubiaka i prowokuje

Mateusz Michniewicz nie mógł długo pozostawać anonimowy w Internecie. Jako syn jednego z bardziej znanych polskich trenerów postanowił wejść w wirtualne życie piłkarskiego środowiska i dobrze się w nim odnajduje. Często zabiera głos na tematy piłkarskie i lubi prowokacyjne lub żartobliwe w wpisy. Nie inaczej jest tym razem, gdy pod lupę wziął ostatnie sukcesy oraz porażki Polaków na igrzyskach olimpijskich.

Legenda polskiej siatkówki grzmi. Brutalny osąd Heynena

W jednym z wpisów na Twitterze Mateusz Michniewicz zauważył ciekawą rzecz. - Wojtek Nowicki - grał w piłkę, został mistrzem olimpijskim. Michał Kubiak - czepiał się piłki nożnej, odpadł w ćwierćfinale. Wnioski pozostawiam wam – napisał krótko, acz dosadnie Mateusz Michniewicz, odnosząc się do słów Kubiaka, który w przeszłości stwierdził, że w siatkówce potrzeba więcej inteligencji niż w piłce nożnej. Choć z pewnością wszystko utrzymane jest w żartobliwym tonie, to dla Michała Kubiaka, który wraz z drużyną marzył o medalu na Tokio 2020, może być to bolesne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze