Polski siatkarz okrutnie przejechał się po Najmanie. Mówi o patologii, poruszył lawinę

2021-10-30 17:06
Marcin Najman
Autor: Instagram/ marcin.najman Marcin Najman

Marcin Najman w sobotni wieczór ponownie zameldował się w klatce mieszanych sztuk walki. Tym razem "El Testosteron" bardzo szybko rozprawił się z rywalem i już w pierwszych sekundach pierwszej rundy pokonał Ryszarda "Szczęnę" Dąbrowskiego. Gala MMA VIP 3, na której miała miejsce ta walka, od dawna budziła kontrowersje ze względu na dwa pojedynki. Ostro o pomyśle starć kobiet z mężczyznami wypowiedział się Marcin Możdżonek.

Marcin Najman kilkakrotnie miał kończyć z zawodowym uprawianiem sportu. I nie chodziło nawet o krążące plotki, ale sam zawodnik wszem i wobec ogłaszał koniec kariery. Jak na razie wciąż pozostaje aktywnym sportowcem, a w minioną sobotę miał okazję ponownie zmierzyć się z rywalem. Na gali MMA VIP 3 skrzyżował rękawice z Rysiem Szczeną.

Rysiek Szczena rozmontowany w kilka sekund! Marcin Najman wygrywa po powrocie z emerytury na MMA-VIP 3 [WYNIKI]

Najman ostro zaatakowany przez Możdżonka. Mocne słowa

Nie było tajemnicą, że to Najman jest faworytem tego starcia i inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo doświadczonego zawodnika, byłoby wielką sensacją. Najman zgodnie z planem szybko rozprawił się ze Szczeną i odnotował kolejne zwycięstwo. Nie to jednak wzbudziło największe kontrowersje i stanowiło pole do dyskusji.

Wiemy, jak Marcin Różalski wyglądał bez tatuaży na twarzy! Padniecie, nieprawdopodobna przemiana legendy MMA

Przed pojedynkiem Najmana miały bowiem dwie walki kobiet z mężczyznami. Michał "Polski Ken" Przybyłowicz zmierzył się z Wiktorią Domżalską, a MuaBoy z Urszulą Siekacz. Takie zestawienie od dawna budziło negatywne emocje. Również podczas gali pojawiło się wiele wpisów sugerujących, że do takich walk nie powinno nigdy dojść.

Sonda
Kto wygra walkę Marcin Najman - Jacek Murański?

Polski siatkarz nie gryzł się w język. Mocny wpis o Najmanie

Negatywnie do walk kobiet z mężczyznami podchodzi również utytułowany polski siatkarz, Marcin Możdżonek. Były zawodnik umieścił na Twitterze wymowny wpis dotyczący takich pojedynków. - Hej Marcin Najman, wiem że pinionszki i biznes, ale są granice, których nawet w takim cyrku, przekraczać nie wolno. Patologia - napisał Możdżonek.

Były siatkarz zamieścił jednocześnie wideo, w którym Przybyłowicz walczy z Domżalską. Pod wpisem Możdżonka pojawiła się prawdziwa lawina komentarzy. Zdecydowana większość osób wypowiadała się w podobnym tonie, co były zawodnik i przyznawała, że pewnych granic nie warto i nie można przekraczać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze