Marcin Najman, Ryszard Szczena Dąbrowski, MM-VIP 3

i

Autor: Instagram/ MMA_VIP Marcin Najman, Ryszard "Szczena" Dąbrowski, MM-VIP 3

Rysiek Szczena rozmontowany w kilka sekund! Marcin Najman wygrywa po powrocie z emerytury na MMA-VIP 3 [WYNIKI]

2021-10-29 22:36

Po tym, co działo się w walce wieczoru na gali Marcina Najmana nie można oprzeć się wrażeniu, że "El Testosteron" nie chciał być gorszy od Mariusza Pudzianowskiego, który w kilkanaście sekund znokautował Bombardiera i zrobił prawie to samo z Ryśkiem Szczeną. Chwilę po tym, jak sędzia rozpoczął walkę, już musiał ją przerywać, gdyż Marcin Najman zdemolował Dąbrowskiego, zaliczając udany powrót ze swojej sportowej emerytury.

MMA VIP 3 karta walk. Kolejność walk na gali Marcina Najmana

Walka wieczoru: Marcin Najman - Ryszard "Szczena" Dąbrowski (wygrał: Marcin Najman)

  • Michał "Wampir" Pasternak - Kornel "Korniko" Zapadka (wygrał: Pasternak - nowy mistrz MMA-VIP do 98 kg)
  • Dariusz "Daro Lew" - Marek Molak (wygrał: Molak)
  • Michał "Polski Ken" Przybyłowicz - Wiktoria "Domża" Domżalska (wygrał: Polski Ken)
  • Maciej "GSP" Gandziarowski - Wojciech "Kazik Klimat" Ochnicki (wygrał: Gandziarowski)
  • Piotr "Henio" Szczygieł - Kamil "Gmosek" Gmosiński (wygrał: Gmosek)
  • Urszula "Armpowergirl" Siekacz - Piotr "MuaBoy" Lisowski (wygrał: MuaBoy)
  • Remi Gruchała - Paweł "Scarface" Jendruczko (wygrał: Gruchała)

Gale organizowane przez Marcina Najman i MMA-VIP niejednokrotnie miały już okazję dostarczyć fanom wielu emocji i nie inaczej było tym razem, podczas gali MMA-VIP 3. W piątek, 29 października w Częstochowie, miały miejsce bowiem aż dwie walki damsko-męskie i jest to wynik godny odnotowania, bowiem były to dwa pierwsze tego typu starcia w Polsce. Oba zakończyły się wygraną mężczyzn - MuaBoya oraz Polskiego Kena. Na gali MMA-VIP doszło m.in. również do starcia o pas mistrzowski federacji w kategorii 98 kg, jednak uwagę lwiej części widowni mógł przyciągnąć bardziej... koncert Don Vasyla, który najpierw odpowiedzialny był za otwarcie gali MMA-VIP, a później wystąpił jeszcze w duecie z detektywem Krzysztofem Rutkowskim, tuż przed walką wieczoru. 

Nie jest tajemnicą, że to właśnie main-event gali MMA-VIP 3 najbardziej elektryzował fanów, bowiem do oktagonu ze sportowej emerytury wrócił Marcin Najman, który w studiu poprzedzającym galę zdradził, że miał za sobą porządne 3 tygodnie treningów. Tyle jak się okazało, w pełni wystarczyło, bowiem Ryszard "Szczena" Dąbrowski padł już po kilkunastu sekundach, niczym Bombardier w starciu z Mariuszem Pudzianowskim. Teraz na Marcina Najmana czeka większe wyzwanie, którym będzie pojedynek z Jackiem Murańskim, już za kilka miesięcy. 

MMA-VIP 3

Witamy w relacji na żywo z gali MMA-VIP, na której swoją kolejną walkę w karierze stoczy Marcin Najman, wracający ze swojej sportowej emerytury. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00, zapraszamy!

Już za kilkanaście minut rozpocznie się kolejna gala MMA-VIP, oznaczona numerem 3! 

Nie jest tajemnicą, że najwięcej emocji wzbudza wielki powrót Marcina Najmana, który zmierzy się z Ryśkiem Szczeną w walce wieczoru

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez MMA-VIP (@_mma_vip)

Zanim jednak do tego dojdzie, będziemy świadkami ośmiu starć poprzedzających walkę wieczoru

Wśród zawodników, którzy znaleźli się na karcie walk są m.in. Dariusz "Lew" Kaźmierczuk, czy Polski Ken, który zmierzy się z Viktorią Domżalską!

Przed galą zarówno Marcin Najman, jak i Rysiek Szczena dolewali oliwy do ognia, co skończyło się szarpaniną w hotelu

Marcin Najman w studiu przed otwarciem gali nie pokusił się o wskazanie faworytów w walkach kobiet z mężczyznami twierdząc, że obie panie mogą zaskoczyć w klatce.

Marcin Najman: Gdybym, odpukać, przegrał z Ryśkiem Szczeną, to w grę wchodzi już tylko walka pożegnalna! 

Już za chwilkę rozpocznie się gala MMA-VIP 3, a wraz z nią pierwsza walka!

No to startujemy! Przed nami oficjalne otwarcie gali MMA-VIP 3! 

Za oprawę muzyczną odpowiada dziś niepowtarzalny Don Vasyl, który właśnie pojawił się na scenie! 

Część muzyczna za nami! Czas otwierać galę MMA-VIP 3!

Czas na pierwszą walkę dzisiejszego wieczora! Do oktagonu zmierzają już Remi Gruchała i Paweł "Scarface" Jendruczko

Remi Gruchała vs Paweł "Scarface" Jendruczko

ZACZYNAMY!

I runda

KONIEC WALKI! Ależ wesele rozpętali Gruchała i Jendruczko rzucając się na siebie! Gruchała w połowie pierwszej rundy trafił idealnie w szczękę rywala lewym i posłał go na deski! 

Sędzia błyskawicznie doskoczył do Jendruczko i zakończył to starcie. Szybko poszło!

I już przechodzimy do kolejnego starcia MMA-VIP 3! Przed nami pojedynek Urszula "Armpowergirl" Siekacz - Piotr "MuaBoy" Lisowski!

Urszula "Armpowergirl" Siekacz vs. Piotr "MuaBoy" Lisowski

ZACZYNAMY!

I runda

Ula Siekacz chciała z impetem wyjść w swojego rywala, ale szybko starcie przeniosło się do parteru, gdzie dominował Mua Boy, który próbował duszenia nogami. 

II runda

KONIEC WALKI! Armpowergirl rzuciła się na rywala licząc, że uda jej się go obalić, ale to okazało się idealną okazją dla Lisowskiego, aby sprowadzić walkę do parteru i skończyć rywalkę gradem ciosów!

I Mua Boy i Ula Siekacz potwornie zmęczeni, ale są rzeczy ważne i ważniejsze

Pierwsza walka między mężczyzną i kobietą w Polsce kończy się zwycięstwem Piotra Lisowskiego

Nie zwalniamy tempa! Przed nami kolejna, trzecia już walka na gali MMA-VIP 3! W klatce pojawią się Piotr "Henio" Szczygieł i Kamil "Gmosek" Gmosiński!

Piotr "Henio" Szczygieł vs. Kamil "Gmosek" Gmosiński

ZACZYNAMY!

I runda

KONIEC WALKI! Gmosiński rzucił się na Henia i momentalnie rzucił nim o matę, po czym przeszedł do dosiadu i bezlitośnie dominował w parterze. Sędzia długo przyglądał się sytuacji, aż w końcu musiał przerwać walkę, z czym nie zgadza się Szczygieł! 

Gmosek wykorzystał swoje gabaryty i przewagę fizyczną, aby zdominować rywala. Henio opuszcza oktagon z mocno skwaszoną miną. 

Szybciutko przechodzimy do kolejnego starcia! Przed nami walka Maciej "GSP" Gandziarowski - Wojciech "Kazik Klimat" Ochnicki!

Maciej "GSP" Gandziarowski vs. Wojciech "Kazik Klimat" Ochnicki

ZACZYNAMY!

I runda

Kazik Klimat uciekał, uciekał, aż w końcu wylądował na siatce. Na jego szczęścia sędzia zatrzymał Gandziarowskiego i kazał Ochnickiemu wstać. W dalszej części rundy nic się jednak nie zmieniło. Kazik Klimat uciekał i szukał szczęścia raz po raz odpowiadając lewym. 

II runda

Kazik rozpoczął rundę potężnymi wiatrakami, ale nie przyniosły one żadnej korzyści, przy okazji zabierając mu sporo siły i tlenu. Przez to tempo rundy strasznie spadło, a Ochnicki w większości starał się uciekać od Gandziarowskiego, aby złapać trochę tlenu. Po raz pierwszy na gali MMA-VIP 3 mamy III rundę!

III runda

KONIEC WALKI! Obaj zawodnicy wyszli na III rundę niczym karpie, łapiąc jak najwięcej tlenu przed kolejnym zwarciem. Koszmarnie wykończeni GSP i Kazik Klimat starali się skończyć przeciwnika jednym celnym uderzeniem, ale niestety żadnemu się to nie udało. 

Maciej "GSP" Gandziarowski vs. Wojciech "Kazik Klimat" Ochnicki:

Sędziowie jednogłośną decyzją wskazali, że zwycięzcą pierwszego pojedynku na MMA-VIP 3 w pełnym wymiarze czasowym jest Maciej Gandziarowski!

Przed nami piąta już walka dzisiejszej gali! Edward Durda wzywa do klatki Michała "Polskiego Kena" Przebyłowicza oraz Wiktorię "Domżę" Domżalską!

Michał "Polski Ken" Przybyłowicz vs. Wiktoria "Domża" Domżalska

ZACZYNAMY!

I runda

KONIEC WALKI! Polski Ken rzucił się na Wiktorię Domżalską i szybko ją zdominował! Sędzia nie miał na co czekać, to trzeba było skończyć!

Niepocieszona Domżalska długo nie podnosiła się z maty, jednak to nie mogło skończyć się inaczej. Przybyłowicz kompletnie zdominował rywalkę, która nie miała dziś żadnych argumentów. 

Nie ma czasu na przerwy! Do oktagonu zmierzają już Dariusz "Daro Lew" i Marek Molak!

Dariusz "Daro Lew" vs. Marek Molak

ZACZYNAMY!

I runda

KONIEC WALKI! Molak błyskawicznie rzucił się na rywala, chcąc go zaskoczyć, ale to Lew okazał się sprytniejszy i powalił przeciwnika! To, co działo się w parterze okazało się niewystarczające dla sędziego, który podniósł walkę. Daro Lew dominował, ale popełnił koszmarny błąd, chcąc zejść do dźwigni na nogę i odsłonił się Molakowi, który szybko wykorzystał taką okazję i zasypał przeciwnika gradem ciosów w parterze. 

Daro Lew miał wszystko czego potrzeba, aby skończyć tę walkę lub chociaż dotrwać do końca rundy z przewagą. Co tutaj wymyślił Kaźmierczuk, z pewnością nie wie nawet on sam. 

Przed nami już tylko dwa najważniejsze starcia gali MMA-VIP 3! Co-main oraz main event!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez MMA-VIP (@_mma_vip)

Jednym z gości specjalnych gali MMA-VIP 3 jest Damian Nagana, gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem".

Jeszcze musimy chwilkę poczekać na dwie ostatnie walki. Na scenie znów pojawia się jedyny w swoim rodzaju Don Vasyl!

Do Don Vasyla dołączył Krzysztof Rutkowski, który razem z zespołem śpiewa "Ore ore"!

Przechodzimy do walk! Czas na starcie o pas mistrzowski federacji MMA-VIP! Do klatki wzywani są Michał "Wampir" Pasternak i Kornel "Korniko" Zapadka!

Michał "Wampir" Pasternak vs. Kornel "Korniko" Zapadka

ZACZYNAMY!

I runda

Jedyna walka stricte sportowa na gali MMA-VIP od razu udowodniła, że mamy do czynienia z zawodnikami, którzy znają się na robocie! Krótka przepychanka w stójce i przejście do parteru, gdzie dominował Wampir. Ma nad czym zastawiać się w przerwie Korniko.

II runda

KONIEC WALKI! Zapadka zabrał się od początku II rundy za odrabianie strat, ale tylko pomógł tym rywalowi. Wampir szybko poszedł po jego nogi i starcie znów przeniosło się do parteru, gdzie Pasternak zasypał przeciwnika gradem ciosów. Sędzia musiał to w końcu przerwać

A więc NOWYM MISTRZEM MMA-VIP, w kategorii 98 kg zostaje Michał "Wampir" Pasternak!

Federacja ma już nowego mistrza, ale to, na co wszyscy czekają dopiero przed nami! 

Czas na walkę wieczoru gali MMA-VIP 3! Do klatki zmierzają już Marcin Najman i Ryszard "Szczena" Dąbrowski!

Marcin Najman vs. Ryszard "Szczena" Dąbrowski 

ZACZYNAMY!

I runda

KONIEC WALKI! To starcie trwało chyba krócej, niż walka Pudzianowskiego z Bombardierem! Dwa uderzenia odcięły Szczenę od prądu i "El Testostron" dokończył dzieła zniszczenia w parterze! MARCIN NAJMAN WYGRYWA!

To były sekundy! Rysiek Szczena nie miał nawet kiedy zaprezentować swoich umiejętności i musi pogodzić się z porażką. Na osłodę, jego partnerka wpadła do oktagonu jak wichura i zasypała go całusami. 

Marcin Najman zdradził, że w tej chwili może walczyć tylko z dwoma osobami - z Jackiem Murański, z którym niebawem się zmierzy, co zostało już potwierdzone oraz... ze Zbigniewem Bońkiem!

Najman wrócił i zrobił swoje. Rysiek nie miał dziś argumentów. 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez MMA-VIP (@_mma_vip)

To wszystko na dziś z naszej strony! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na portalu sport.se.pl!

Po tym, jak Marcin Najman zdecydował się wejść do klatki z Szymon „Taxi Złotówą” Wrześniem na pierwszej gali MMA-VIP na swoją pożegnalny pojedynek, wielu fanów sportów walki i freak fightu mogło myśleć, że to koniec kariery „El Testosterona” i częstochowski pięściarz zdecyduje się odwiesić rękawice na kołek. Z biegiem czasu okazało się, że Marcin Najman nie wytrzymał na swojej sportowej emeryturze zbyt długo i postanowił po raz kolejny wejść do klatki, by tym razem zmierzyć się z Ryszardem „Szczeną” Dąbrowskim, znanym przede wszystkim z programu „Chłopaki do wzięcia”, na gali MMA-VIP 3.

Walka Marcin Najman – Rysiek Szczena na MMA-VIP 3 przyciąga oczywiście najwięcej emocji, jednak zanim do niej dojdzie, widzowie będą mieli okazję obejrzeć siedem walk poprzedzających starcie Najman – Szczena. Włodarze federacji, w tym oczywiście „El Testosteron” przygotowali barwą kartę walk MMA-VIP 3, w której nie brakuje nietuzinkowych postaci. Oprócz walki Najman – Szczena, podczas gali MMA-VIP 3 będziemy mogli zobaczyć m.in. Starcie Michała „Polskiego Kena” Przybyłowicza z Viktorią Domażalską, czy Marka Molaka z Dariuszem „Lwem” Kaźmierczukiem.

Najnowsze