Marcin Najman zawalczy z Jackiem Murańskim

i

Autor: Super Express Marcin Najman zawalczy z Jackiem Murańskim!

Marcin Najman – Jacek Murański na gołe pięści! Mamy oficjalne potwierdzenie, hitowa walka już niebawem

2021-10-29 21:00

To jest informacja, która rozgrzeje całą Polskę! Walka, o której mówiło się od miesięcy, została właśnie ogłoszona. Marcin Najman zmierzy się z Jackiem Murańskim podczas gali Elite Fighters 2! Tak jak planowano, pojedynek odbędzie się na gołe pięści, a już 29 stycznia w Gliwicach poleje się krew. „Super Express” jako pierwszy dotarł do szczegółów tej walki!

W czasie, gdy Marcin Najman toczy bój z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, świat sportów walki i freak fightu obiegła informacja, która zelektryzuje lwią część kibiców. O walce Marcina Najmana z Jackiem Murańskim mówiło się naprawdę sporo w ostatnich miesiącach, jednak z uwagi na emeryturę Marcina Najmana, spore grono osób uważało takie starcie jedynie za marzenia. Teraz jednak okazuje się, że nie tylko pojedynek Marcina Najmana z Jackiem Murańskim dojdzie do skutku, ale również jest zapasem i zostało do niego naprawdę niewiele czasu. Według informacji, do których dotarł "Super Express" wynika, że walka Najman - Murański odbędzie się na gali Elite Fighters II! 

Mirosław Okniński przed UFC 267: Trzech Polaków ma wygrać. Polska górą [TYLKO U NAS]

- Przed Tobą najbardziej oczekiwana i kontrowersyjna walka w historii freak fightów – debiut Jacka Murańskiego oraz kolejny powrót Marcina Najmana w nieoczywistej formule Last Man Standing, czyli walce na gołe pięści bez limitu czasowego. Typowe „tego się nikt nie spodziewał” tutaj nie wystarczy. Umowy podpisane. Czas na pokazanie woli walki i charakteru - czytamy w komunikacie federacji "Elite Fighters".

Poznaliśmy rodzinną tajemnicę Macieja Kota! Wszystko się wydało, dla wielu osób to będzie szok

Sprawdźcie, jakie wykształcenie ma Marcin Najman, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej

Marcin Najman zmierzy się z Jackiem Murańskim! Wielkie starcie za pasem

Już sam powrót Marcina Najmana ze sportowej emerytury, kiedy "El Testosteron" zdecydował się walczyć z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, mógł być szokiem dla wielu fanów sportów walki ora freak fightu. Teraz jednak federacja Elite Fighters odpaliła prawdziwą bombę! Nie jest tajemnicą, że Marcin Najman i Jacek Murański nie darzą się wielką sympatią, co doskonale widać było to ich kolejnych docinkach w mediach społecznościowych. Teraz Najman i Murański będą mieli okazję wyjaśnić sobie wszystko w oktagonie i to w walce na gołe pięści bez limitu czasowego. Do tego starcia dojdzie podczas gali Elite Fighters 2, która odbędzie się 29 stycznia 2022 roku. 

Marcin Najman spotkał Ryśka „Szczenę” w hotelu i nie wytrzymał. Doszło do rękoczynów, wszystko się nagrało

Sonda
Kto wygra walkę Marcin Najman - Jacek Murański?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze