Szykuje się wielki rewanż Don Kajso z Normanem Parke! Gwiazdy FAME MMA zmierzą się w piciu?!

2021-11-02 7:22
FAME MMA 10, Don Kasjo i Norman Parke
Autor: FAME MMA FAME MMA 10, Don Kasjo i Norman Parke

Pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Parkiem na gali FAME MMA 10 wzbudził nie tylko dużo emocji, ale również kontrowersji i o tym starciu głośno było na długo po jego zakończeniu. dla wielu osób rewanż Don Kasjo - Norman wydawał się czymś naturalnym i wszystko wskazuje na to, że niebawem do niego dojdzie. Nie będzie to jednak pojedynek w boksie, czy MMA, a w piciu.

Federacja FAME MMA niejednokrotnie udowadniała już swoim fanom, że potrafi tworzyć mocne zestawienia z zawodnikami, którzy rozpalają widownie do czerwoności, tak jak miało to miejsce przed starciem Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Parkiem. "Stormin" i jedna z twarzy FAME MMA starli się w walce wieczoru FAME MMA 10 o pas króla oraz sztabkę złota, wartą ponad 200 tysięcy złotych. Werdykt, po którym w górę powędrowała ręka Normana Parka przyniósł sporo kontrowersji i dla wielu kibiców jasne stało się, że rewanż Don Kasjo - Norman Parke jest tylko kwestią czasu.

Od tego momentu, "Stormin" zdążył pojawić się już w oktagonie na walce z Borysem Mańkowskim na FAME 11, a Don Kasjo przygotowuje się do swojego starcia z Marcinem Wrzoskiem na FAME 12, ale wszystko wskazuje na to, że do rewanżu dojdzie już niebawem. Wielu fanów może jednak zaskoczyć konkurencja, w której zmierzą się Życiński i Parke. 

Nie przegap: Szokujące nagranie Szpilki z toalety. Siedział na sedesie z opuszczonymi spodniami i zrobiło się mokro

Zobaczcie, jakie ring girls pojawiły się na gali FAME MMA 11, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Wielki rewanż Don Kasjo - Norman Parke odbędzie się w piciu?! Zawodnicy zabrali głos

Na Instagramie Normana Parka pojawiła się relacja, na której widoczny był "Stormin" wraz z Don Kasjo po FAME MMA 10 oraz podpis, w którym była gwiazda KSW i UFC twierdzi, że byłaby w stanie pobić Życińskiego w piciu, tak jak miało to miejsce w oktagonie. Na lawinę, która ruszyła po tym zdjęciu, nie trzeba było długo czekać. Don Kasjo szybko zdecydował się podjąć wyzwanie. - Tak jak mówiłem. Pałka jeszcze będzie się prosił o walkę ze mną tylko normalnej na razie się boi to najpierw w pi*** dostanie na alkomaster - napisał na swoim Instagramie Kasjusz. Norman Parke skwitował ten wpis jedynie krótkim "easy money again". 

Ważny głos po porażce Jana Błachowicza. Polak szybko odzyska pas?

Don Kasjo i Norman Parke, zawody w piciu
Autor: Instagram/ storminnorman6116 screen Don Kasjo i Norman Parke, zawody w piciu

Alkomaster to pierwsza federacja w Polsce, która postanowiła pójść o krok dalej z organizacją swoim gal i po tym, jak kolejne federacje freak fightowe zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu, Alkomaster zdecydowało się na organizację zawodów w piciu alkoholu. W szeregach federacji pojawiły się już takie nazwiska jak Amadeusz "Ferrari" Roślik, Daniel "Magical" Zwierzyński, czy Maciek "Big Jack" Jarema. Wszystko wskazuje na to, że niebawem będziemy mogli zobaczyć również starcie Normana Parka z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim w walce, kto więcej wypije. 

FIFA wymierzyła kolejną karę w „polskiej” grupie el. MŚ! Mecz Polska – Węgry na PGE Narodowym bez kibiców gości

Sonda
Kto wygrałby pojedynek Don Kasjo - Norman Parke w piciu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze