Boxdel przeprasza za swoje zachowanie po walce Don Kasjo - Norman Parke

i

Autor: FAME MMA Boxdel przeprasza za swoje zachowanie po walce Don Kasjo - Norman Parke

Boxdel przeprasza za swoje zachowanie po walce Don Kasjo - Norman Parke na FAME MMA 10. Kibice federacji są wściekli

2021-05-16 7:31

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 z pewnością przejdzie do historii. Nie tylko ze względu na przebieg poszczególnych walk, ale również przez to, co działo się po zakończeniu walki wieczoru FAME MMA 10, w której zmierzyli się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Norman "Stormin" Parke. Zdaniem sędziów to właśnie Norman Parke wygrał pojedynek bokserski, z czym nie zgodzili się włodarze i od razu zapowiedzieli złożenie protestu. Michał "Boxdel" Baron szybko jednak przeprosił za swoje zachowanie.

Już na kilka tygodni przed rozpoczęciem gali FAME MMA 10 kibice freak fightu mogli się spodziewać, że czekają na nich emocjonujące starcia z udziałem ich ulubieńców. Najwięcej emocji dostarczyła oczywiście walka wieczoru, jednak jeszcze przed daniem głównym, bohaterowie karty walk gali FAME MMA 10 również zrobili wszystko, aby ich pojedynki zostały zapamiętane na długo. Ci, którzy wyczekiwali walki Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem "Storminem" Parke z pewnością się nie zawiedli, ponieważ w oktagonie zobaczyliśmy pięć rund ostrej walki. Ostatecznie zdaniem sędziów to Norman Parke okazał się lepszy na punkty, z czym nie zgodzili się włodarze FAME MMA, którzy natychmiast pojawili się w oktagonie. "Stormin" musiał odłożyć świętowanie na później, ponieważ włodarze poinformowali, że nie zgadzają się z decyzją o wygranej Normana Parke i zapowiedzieli złożenie protestu. 

Norman Parke wygrał z Don Kasjo

Emocje wyraźnie wzięły górę nad jednym z włodarzy, Michałem "Boxdelem" Baronem, który poinformował wszystkich widzów, że federacja nie zgadza się z werdyktem sędziów. - Pierwszy raz w historii zdarzy się coś takiego, że to federacja złoży protest w stronę sędziów. Dla mnie "Stormin" Norman nie wygrał tej walki i zrobię wszystko, żeby przeanalizować tę walkę do końca i ch** mnie to obchodzi - wypalił do mikrofonu wzburzony "Boxdel".

Arkadiusz Tańcula musiał dostać tlen! Okropne widoki po walce z Murańskim. Potrzebne były nosze

WŚCIEKŁY Don Kasjo po ważeniu: CHCIAŁEM MU WYJE*** LEPA!! FAME MMA 10

Boxdel przeprasza za swoje zachowanie po walce Don Kasjo - Norman Parke na FAME MMA 10

Gdy emocje nieco już opadły, jeden z włodarzy FAME MMA postanowił przeprosić za swoje słowa, które wypowiedział w oktagonie. Dodatkowo udostępnił na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcie z wygranym tego pojedynku, Normanem "Storminem" Parke. - Chore emocje, zachowałem się jak burak z tym mikrofonem, ale za dużo dziś przeżyliśmy. Dziękuje Norman i Kasjo za super walkę! Piękne emocje, na końcu po prostu było już za gorąco. Przepraszam Norman z szacunku do swojego zawodnika nie powinienem w ten sposób się zachować. Robienie takiego eventu to ciężki temat - napisał na swoim Instagramie "Boxdel" niedługo po zakończeniu się gali FAME MMA 10. Pod postem fani w dalszym ciągu wypominali jednak "Boxdelowi", że nie zachował się profesjonalnie po walce, okazując tym swoją wściekłość na zaistniałą sytuację. 

Marta Linkiewicz szokuje przed Fame MMA 10. Pokazała intymne zdjęcie półnagiego ciała, przykrywa się tylko ręką (FOTO)

Sonda
Fame MMA 10 - Norman Parke słusznie wygrał z Don Kasjo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze