Marta Linkiewicz szokuje przed Fame MMA 10. Pokazała intymne zdjęcie półnagiego ciała, przykrywa się tylko ręką (FOTO)

2021-05-15 15:47
Marta Linkiewicz pojechała po Wybrańczyk i Szpilce przed FAME MMA 10
Autor: YouTube/ KoloSEum Marta Linkiewicz pojechała po Wybrańczyk i Szpilce przed FAME MMA 10

Marta Linkiewicz pokazała się półnago tuż przed galą Fame MMA 10. Celebrytka i patoinfluencerka prowokuje tuż przed wieczornym starciem z narzeczoną Artura Szpilki - Kamilą Wybrańczyk i sprawia, że jej męska część widowni nie może oderwać wzroku. Trzeba przyznać, że tak odważnych ujęć Linkimaster nie widzieliśmy od dawna, a ona sama stanowczo podniosła temperaturę swojego wieczornego występu w oktagonie.

Marta Linkiewicz będzie wielką gwiazdą dzisiejszej edycji Fame MMA 10. Legenda walk w oktagonie w federacji freak-fight zmierzy się z ukochaną Artura Szpilki, Kamilą Wybrańczyk. Na kilka godzin przed starciem w oktagonie, kobieta postanowiła pokazać bardzo dużo swojego ciała i zszokować fanów. Jej intymne, półnagie zdjęcia stały się wielkim hitem internetu, a ona sama przyciągnęła uwagę tysięcy widzów.

Marta Linkiewicz szokuje przed Fame MMA. Półnagie zdjęcia gwiazdy budzą wielkie emocje

Linkiewicz, która jest prawdziwą ikoną federacji Fame MMA i już nie raz pokazywała, że wie, na czym polegają sporty walki, postanowiła zaszokować swoich widzów jeszcze raz. Instagram celebrytki jest co prawda pełny dość odważnych zdjęć pokazujących ją w erotycznych pozach, ale tym razem, dzisiejsza rywalka Artura Szpilki przebiła samą siebie. Ciało Linkiewicz jeszcze nigdy nie było aż tak wyeksponowane. Fani nie kryją zdziwienia i zachwytu, a także nie mogą się doczekać, aż zobaczą celebrytkę w trakcie dzisiejszych zmagań w oktagonie.

Fotografie prezentujące Linkiewicz stały się prawdziwym hitem 

Wielka gwiazda federacji Fame MMA nie musiała długo czekać na odzew ze strony swoich fanów. W ciągu 17 godzin od publikacji odważnych fotografii, zdjęcia kobiety polubiło aż 171 tysięcy użytkowników platformy Instagram, którzy nie kryją zachwytu nad powabem wdzięków celebrytki. Aby zobaczyć, jak wyglądają półnagie zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

FAME MMA 10 RELACJA NA ŻYWO. FAME MMA 10 LIVE ONLINE. FAME MMA 10 ZA DARMO w INTERNECIE [WYNIKI]

Mateusz Wysokiński
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze