Kasjusz Don Kasjo Życiński

i

Autor: Tomasz Radzik SE Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

FAME MMA 10 KARTA WALK Kolejność walk na gali FAME MMA 10 Kto walczy? Don Kasjo - Norman Parke kiedy? KARTA WALK FAME MMA 10

2021-05-15 14:07

FAME MMA 10 KARTA WALK Kolejność walk na gali FAME MMA 10 Kto walczy? Walka Don Kasjo - Norman Parke KARTA WALK FAME MMA 10. Fani freak fightu oraz FAME MMA z pewnością zacierają już ręce na myśl o zbliżających się walkach na gali FAME MMA 10. Karta walk pełna jest emocjonujących pojedynków, z których najbardziej wyczekiwane jest starcie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Norman "Stormina" Parke, którzy zameldują się w oktagonie jako ostatni. Kolejność walk na gali FAME MMA 10 Kto walczy? FAME MMA 10 KARTA WALK.

FAME MMA 10 KARTA WALK Kolejność walk na gali FAME MMA 10 Kto walczy?

Nie jest tajemnicą, że starcie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem "Storminem" Parkiem na gali FAME MMA 10 jest jednym z najbardziej wyczekiwanych starć FAME MMA w ostatnich tygodniach. "Don Kasjo" i Norman Parke uplasowali się na samym szczycie karty walk gali FAME MMA 10 i na każdym kroku potwierdzają, że nie stało się tak bez powodu. Życiński i Parke nie darzą się sympatią, wciąż podgrzewając atmosferę przed galą FAME MMA 10, która odbędzie się w sobotę 15 maja. Kasjusz Życiński nie gryzł się również w język podczas jednego ze swoich ostatnich wywiadów przed walką z Normanem Parke. - Widzę jak reaguje za każdym razem, kiedy mamy Face 2 Face. Ja dużo czytam po oczach i po tym, jak się zachowuje człowiek. Widzę, że on już nie wytrzymuje presji... Wymyśla różne zmiany tydzień przed walką. To są wszystkie jego reakcje na to, że wie, że dostanie w sobotę ostre bęcki - wyznał pewny siebie "Don Kasjo" z rozmowie z Andrzejem Kostyrą przed galą FAME MMA 10. Zanim jednak Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman "Stormin" Parke pojawią się w oktagonie, w klatce spotkają się bohaterowie innych pojedynków, które znalazły się w karcie walk na galę FAME MMA 10. Podczas nich z pewnością również nie zabraknie emocji, ponieważ widzowie FAME MMA będą mieli okazję zobaczyć m.in. dwa starcia o pas mistrzowski. 

DON KASJO przed FAME MMA 10: Norman NIE WYTRZYMAŁ PRESJI! l Andrzej Kostyra

FAME MMA 10 KARTA WALK Kolejność walka na FAME MMA 10 Zawodnicy, walki

Oprócz walki wieczoru, która przyciąga najwięcej uwagi fanów przed galą FAME MMA 10, w karcie walk znalazły się również inne, niemniej pasjonujące pojedynki. Jednym z nich jest oczywiście starcie Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. Obaj zawodnicy mają sobie dużo do wyjaśnienia i w oktagonie będą mieli idealną okazję do tego, by zażegnać ich wciąż narastający konflikt. Ponadto o pas mistrzowski kobiet zmierzą się Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk oraz Marta Linkiewicz, a kolejną walką o pas federacji FAME MMA będzie starcie Dawida Malczyńskiego z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Emocji nie zabraknie również w rewanżowym pojedynku Alana Kwiecińskiego z Piotrem Pająkiem. Poprzednio zawodnicy bili się w formule K1. Teraz przyjdzie im zmierzyć się w MMA. Zobaczcie jak prezentuje się cała karta walk. 

Walka wieczoru: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke

  • Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański
  • Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Mikołaj Śmieszek vs Michał Gala
  • Dawid "Ambro" Abmroziak vs Patryk "Miejski Drwal" Szczurek

Dostęp go gali możecie wykupić również ze specjalnego linku "Super Expressu", który znajduje się TUTAJ! KLIK!

Sonda
Fame MMA 10 - czy będziesz oglądać?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze