Norman Parke nie wytrzymał presji | Andrzej Kostyra

i

Autor: YouTube/ KOstyra SE screen Norman Parke nie wytrzymał presji | Andrzej Kostyra

Don Kasjo przed FAME MMA 10: Norman nie wytrzymał presji! l Andrzej Kostyra [WIDEO]

2021-05-13 18:01

Fani FAME MMA niemal przy każdej kolejnej gali organizowanej przez freak fightową federację są świadkami konfliktów poszczególnych zawodników i nie inaczej jest w przypadku walki Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Normana "Stormina" Parke. Obaj zawodnicy od dawna nie szczędzą rywalom kąśliwych komentarzy i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić przed walką na FAME MMA 10. Po raz kolejny oliwy do ognia dolał "Don Kasjo", który w rozmowie z Andrzejem Kostyrą skomentował zachowanie swojego rywala.

Walka Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Parke bez wątpienia jest jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w ostatnich miesiącach w FAME MMA. "Don Kasjo" i "Stormin" nie darzą się sympatią i każde ich kolejne spotkanie odbywa się w towarzystwie ochroniarzy. Eskalacja konfliktu nastąpiła podczas ostatniego Face 2 Face "Don Kasjo" i Normana Parke, kiedy zawodnik z Irlandii Północnej oblał Kasjusza wodą. Życiński nie ma wątpliwości, że jego rywal po prostu nie wytrzymuje presjii. - Widzę jak reaguje za każdym razem, kiedy mamy Face 2 Face. Ja dużo czytam po oczach i po tym, jak się zachowuje człowiek. Widzę, że on już nie wytrzymuje presji... Wymyśla różne zmiany tydzień przed walką. To są wszystkie jego reakcje na to, że wie, że dostanie w sobotę ostre bęcki - wyznał pewny siebie "Don Kasjo" z rozmowie z Andrzejem Kostyrą. Zobaczcie całą rozmowę z Kasjuszem Życińskim w naszym materiale wideo poniżej! 

Norman Parke nie wytrzymał

Ostatnie spotkanie Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Normana Parke musiało zostać przerwane po tym, jak obaj zawodnicy rzucili się na siebie i musieli być odciągani przez ochronę. To tylko podgrzewa atmosferę przed walką wieczoru na gali FAME MMA 10, jednak "Don Kasjo" wciąż jest bardzo pewny siebie i nie dopuszcza scenariusza, w którym mógłby przegrać. - Presja jest prawdopodobnie na nim, tylko ja bardzo dobrze sam narzucam sobie presję i dobrze się z nią czuję (...) Sztabkę postawię pomiędzy pięć pucharów, bo wtedy będę miał już piąty i będzie sobie leżała i kusiła złodziei - skwitował "Don Kasjo". 

Wynik walki Don Kasjo - Norman Parke przesądzony?! Ten znak "Stormina" mówi wszystko | FAME MMA 10

DON KASJO przed FAME MMA 10: Norman NIE WYTRZYMAŁ PRESJI! l Andrzej Kostyra
Sonda
Don Kasjo - Norman Parke: kto wygra?
Najnowsze