Wielka awantura przed FAME MMA 10! Norman Parke oblał wodą Don Kasjo! Były zawodnik UFC nie wytrzymuje presji?

2021-05-12 22:34 Piotr Mika
Norman Parke, Don Kasjo
Autor: screen YouTube FAME MMA Norman Parke, Don Kasjo

Nadchodząca walka Normana Parke’a z Don Kasjo budzi niezwykle dużo emocji. Obaj zawodnicy są bardzo konfliktowi i nie szczędzą sobie obelg i wyzwisk podczas kolejnych konferencji. Teraz doszło do kolejnego starcia przed tym oficjalnym w oktagonie. W programie „F2F” Norman Parke w pewnej chwili nie wytrzymał i oblał Kasjusza Życińskiego wodą. Zawodników musiała rozdzielić ochrona, a uspokajanie sytuacji trwało długo.

Można było się spodziewać, że emocji nie zabraknie już przed jubileuszową galą FAME MMA 10., ale mało kto chyba spodziewał się, że spotkania Normana Parke'a z Don Kasjo będą przynosiły tyle negatywnych emocji. Po raz kolejny zawodnicy spotkali się podczas programu „F2F” na kanale FAME MMA na YouTube. Mieli oni okazję wymienić się uszczypliwościami, a także odpowiadać na różne pytania. W pewnej chwili Norman Parke zaczął „nakręcać się”, natomiast Don Kasjo tylko bardziej prowokował swojego rywala. Okazało się, że były zawodnik takich federacji jak UFC czy KSW po prostu nie wytrzymał, chwycił szklankę z wodą i chlusnął nią prosto w twarz swojego oponenta!

Norman Parke nie wytrzymuje presji?

Irlandzki zawodnik znany jest z tego, że często ponoszą go emocje. Wydaje się to jednak nieco dziwne, że zawodowy sportowiec nie potrafi utrzymać nerwy na wodzy, gdy czeka go walka z zawodnikiem, który w porównaniu z nim nie ma praktycznie żadnej poważnej przeszłości w sportach walki. Wcześniej wydawało się, że w klatce Norman Parke powinien bez problemu poradzić sobie z Don Kasjo, teraz jednak wygląda na to, że wciąż ma on duże problemy z opanowaniem się w obliczu przeciwnika. Czy Kasjusz Życiński może w tym upatrywać swojej szansy na pokonanie bardziej doświadczonego rywala?

Marta Linkiewicz przeżyła prawdziwe katusze. Życie gwiazdy Fame MMA przypominało piekło, prawda wyszła na jaw

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze