Marta Linkiewicz przeżyła prawdziwe katusze. Życie gwiazdy Fame MMA przypominało piekło, prawda wyszła na jaw

2021-05-11 13:50 Mateusz Wysokiński
Marta Linkimaster Linkiewicz
Autor: FAME MMA Marta Linkimaster Linkiewicz

Marta Linkiewicz jest bez wątpienia jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego sportu. Patoinfluencerka stała się prawdziwą gwiazdą Fame MMA i namieszała w polskim show-biznesie. Okazuje się, że lata temu kobieta przeżyła prawdziwy koszmar, który wyszedł na jaw dopiero teraz. Wszystko przez film, który "Linkiemaster" nagrała wraz z YouTuberem - Krzysztofem Gonciarzem. Przyznała tam, że jej życie było dalekie od wymarzonego.

Marta Linkiewicz jest postacią, która nie przestaje szokować. Celebrytka ostatnimi czasy znana była z występów w Fame MMA, jednak jej kariera w show-biznesie zaczęła się o wiele wcześniej. Kilka lat temu, Linkiewicz była bohaterką niesłynnego nagrania, w którym opowiadała o stosunkach płciowych z członkami zespołu Rae Sremmurd. Okazało się, że nagranie zmieniło jej życie w bardzo negatywny sposób, a ona sama potrzebowała wielu lat, żeby uporać się z problemami, które przyniosło jej zamieszanie medialne wokół jej osoby.

Marta Linkiewicz przeszła piekło. Wyznanie wyszło na jaw dopiero teraz

Ostatnimi czasy Linkiewicz przygotowuje się do kolejnej edycji Fame MMA, w której ma się zmierzyć z Kamilą Wybrańczyk. Przygotowaniom celebrytki do stoczenia walki w ringu przyglądał się ostatnimi czasy Krzysztof Gonciarz. Słynny YouTuber dowiedział się przerażającej prawdy na temat "Linkiemaster", która w bardzo mocnych słowach powiedziała o kulisach swojej sławy i o wielkich problemach, jakie spotkały ją po publikacji niesłynnego nagrania z opowieścią o zespole Rea Sremmurd. Fani pogrążyli się w smutku i zrozumieli, że kariera Linkiewicz wcale nie jest usłana różami, a ona w dużej mierze robi wszystko, aby publiczność przestała utożsamiać ją z kontrowersyjnym wizerunkiem.

Rozmowę Gonciarza z Linkiewicz obejrzało już ponad 300 tysięcy widzów

Rozmowa między celebrytką a YouTuberem spotkała się z natychmiastową reakcją fanów, którzy posłali kobiecie dużo słów zrozumienia i współczucia. O czym Linkiewicz powiedziała Gonciarzowi? Jak wyglądały kulisy jej sławy? O tym przekonacie się, czytając galerię poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze