Potężne dymy przed FAME MMA 10

i

Autor: YouTube/ KoloSEum Potężne dymy przed FAME MMA 10

Potężne dymy na konferencji przed FAME MMA 10! Ochrona odciągała tatę Mateusza Murańskiego [WIDEO]

2021-05-10 18:41

Kolejne gale FAME MMA oraz konferencje prasowe przed walkami przyzwyczaiły już fanów freak fightowej federacji do tego, że od czasu do czasu zdarzają się sytuacje nadzwyczajne, a zawodnikom potrafią puścić nerwy i nie inaczej było na II konferencji prasowej przed galą FAME MMA 10. Głównymi bohaterami najciekawszego starcia byli oczywiście Arkadiusza Tańcula oraz Mateusz Murański i jego tata, którego po potężnych dymach odciągała ochrona. Zobaczcie co zarejestrowały nasze kamery na miejscu.

Konflikt Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim oraz jego tatą Jackiem trwa już od kilku tygodni i jak na razie niewiele wskazuje na to, aby coś miało się zmienić w najbliższej przyszłości. Nic więc dziwnego, że udział Tańculi i Murańskiego na II konferencji przed galą FAME MMA 10 był jednym z najbardziej oczekiwanych momentów. Ci fani, którzy spodziewali się dymów i kolejnej awantury pomiędzy Arkadiuszem Tańculą i rodziną Murańskich z pewnością się nie zawiedli, bo w pewnym momencie tata Mateusza Murańskiego musiał być odciągany przez ochroniarzy. To jednak nie było jedyne tego typu wydarzenia na konferencji przed galą FAME MMA 10. Swoje trzy grosze dołożyli bowiem również Alan Kwieciński oraz Amadeusz "Ferrari" Roślik. Zobaczcie dymy, który miały miejsce na konferencji przed galą FAME MMA 10 oraz to, co uchwyciła nasza kamera na miejscu w naszym materiale wideo poniżej! 

Arkadiusz Tańcula opowiedział o dymach z Murańskimi! Chcą od niego prawdziwej FORTUNY

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 zapowiada się niezwykle emocjonującą, przede wszystkim ze względu na walkę wieczoru, w której o pas króla i sztabkę złota pobiją się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Norman "Stormin" Parke. To nie jedyne starcie, na które czekają fani freak fightowej federacji. Po wielu tygodniach nieprzerwanej kłótni, swoje sprawy w oktagonie załatwią również Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański, a o pas mistrzowski kobiet powalczą Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk oraz Marta "Linkimaster" Linkiewicz. 

Alan Kwieciński grozi Amadeuszowi Ferrari przed FAME MMA 10: "Jak go gdzieś spotkam to..."

DYMY na konferencji FAME MMA 10. TEGO NIE POKAZAŁA KAMERA!
Sonda
Don Kasjo - Norman Parke: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze