Alan Kwieciński grozi Amadeuszowi Ferrari przed FAME MMA 10

i

Autor: YouTube/ KoloSEum Alan Kwieciński grozi Amadeuszowi Ferrari przed FAME MMA 10

Alan Kwieciński grozi Amadeuszowi Ferrari przed FAME MMA 10: "Jak go gdzieś spotkam to..."

2021-05-10 17:17

Na zbliżającej się jubileuszowej gali FAME MMA 10 po raz kolejny w oktagonie spotkają się Alan Kwieciński i Piotr Pająk, który walczyli ze sobą już na gali FAME MMA 8. Wtedy lepszy okazał się Alan Kwieciński i teraz Piotr Pająk będzie miał okazję do rewanżu. Ostatnie dni przed galą FAME MMA 10 zdominowane były jednak nie przez walkę Kwiecińskiego i Pająka, a przez konflikt "Alanika" z Amadeuszem Ferrari, który ma się czego bać. Alan Kwieciński nie gryzł się w język podczas wywiadu i wyznał, że jak go spotka, to nie będzie ręczył za siebie.

Informacja o tym, że Gamou Fall, który początkowo miał się zmierzyć z Piotrem Pająkiem na jubileuszowej gali FAME MMA 10 zasmuciła fanów freak fightowej federacji, jednak bardzo szybko włodarze znaleźli zastępcę dla YouTubera i to nie byle jakiego. Jak się okazało, Piotr Pająk będzie miał okazję zrewanżować się Alanowi Kwiecińskiemu za porażkę na gali FAME MMA 8, jednak teraz zawodnicy zmierzą się w formule MMA, a nie K1. Na ostatniej konferencji prasowej to jednak nie temat walki Kwiecińskiego z Pająkiem był tym wiodącym, a konflikt gwiazdora "Warsaw Shore" z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem. Oprócz przepychanek słownych na konferencji prasowej, Alan Kwieciński w mocnych słowach wypowiedział się o Ferrarim. - Nienawidzę tego kondona. Będę go tępił i jak tylko go gdzieś spotkam to... nie ręczę za siebie!" - wyznał Alan Kwieciński podczas rozmowy z "Super Expressem". Zobaczcie całą rozmowę z Alanem Kwiecińskim w naszym materiale wideo poniżej! 

Kwieciński zmierzy się z Don Kasjo? 

Konflikt Alana Kwiecińskiego z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem nie jest jednak jedynym, w jaki uwikłany jest gwiazdor programu MTV "Warsaw Shore". Kwiecińskiemu w ostatnim czasie jest bardzo nie po drodze również z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. "Alanik" nie miałby nawet problemu z tym, aby wyjaśnić tę sytuację w klatce, nawet w boksie, który jest dominującą płaszczyzną Kasjusza. Ten jak na razie nie ma jednak zamiaru walczyć z Kwiecińskim, jednak może w przyszłości dojdzie jednak do takiego starcia. 

Tych nagrań z "Don Kasjo" jeszcze nie widzieliście! Wyszła o nim cała prawda, Parke ma się czego obawiać

Alan Kwieciński przed FAME MMA 10
Sonda
Czy oglądasz FAME MMA?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze