Don Kasjo - Norman Parke: walka na Fame MMA 10. Kiedy się odbędzie? [DATA]

i

Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 9: II Konferencja / https://www.youtube.com/channel/UCp91i5P0MGWV4VXfbCxx5WA Don Kasjo - Norman Parke: walka na Fame MMA 10. Kiedy się odbędzie? [DATA]

Tych nagrań z "Don Kasjo" jeszcze nie widzieliście! Wyszła o nim cała prawda, Parke ma się czego obawiać

2021-05-10 16:37

Już w sobotę Kasjusz "Don Kasjo" Życiński stoczy kolejną walkę w federacji FAME MMA. Tym razem jego rywalem będzie dobrze znany kibicom MMA Norman Parke. Panowie walczyć będą jednak na zasadach boksu. Boksu, w którym "Don Kasjo" ma spore doświadczenie. Poniżej kilka walk Życińskiego, których zapewne nigdy nie widzieliście!

"Don Kasjo" stoczył ponad 70 walk w boksie amatorskim. I co więcej ma kilka sukcesów na swoim koncie. Życiński stawał na podium Pucharu Polski, startował także w mistrzostwach Polski seniorów. Raz zdobył nawet medal - w 2014 roku zgarnął brąz w kategorii do 81 kg.

Super Sportowiec kwietnia. Borek: Sorry "Hubi", ale mój głos oddaje na Gamrota

Kasjusz reprezentował również Polskę na arenie międzynarodowej. W barwach Hussars Poland boksował w World Series of Boxing, gdzie stoczył pojedynek m.in. z Kazachem Adylbekiem Niyazimbetowem, srebrnym medalistą igrzysk w Londynie i Rio de Janeiro.

Co prawda potem "Don Kasjo" postawił na showbiznes, ale pewnych rzeczy się nie zapomina. - Cenię go za odwagę. Jeśli rzeczywiście pokona Parke'a, to chyba trzeba będzie dać mu tego Mayweathera, o którym tak często wspomina - powiedział nam Mateusz Borek.

Kilka walk "Don Kasjo" można znaleźć w sieci. Wszystko za sprawą portalu bokser.org, który dysponuje największym archiwum walk boksu amatorskiego w Polsce.

Oto "Don Kasjo" w akcji!

Gwiazdor FAME MMA wystąpił w polskim hicie na Netflix! Nie uwierzycie, w kogo się wcielił

Najnowsze