Marta Linkiewicz pojechała po Wybrańczyk i Szpilce przed FAME MMA 10

i

Autor: YouTube/ KoloSEum Marta Linkiewicz pojechała po Wybrańczyk i Szpilce przed FAME MMA 10

Marta Linkiewicz pojechała po Kamili Wybrańczyk i Arturze Szpilce przed FAME MMA 10: "Oni mają to do siebie, że kozaczą"

2021-05-10 16:43

Już za kilka dni, na jubileuszowej gali FAME MMA 10 dojdzie do starcia Kamili Wybrańczyk z Martą Linkiewicz o pas mistrzowski kobiet freak fightowej federacji. Do tej pory między zawodniczkami nie było złej krwi, jednak to zmieniło się w ostatnich dniach. Na konferencji prasowej przed FAME MMA 10 żadna z z nich nie szczędziła swojej rywalce przykrych uwag. Marta Linkiewicz pojechała jednak nie tylko po Kamili Wybrańczyk, ale oberwało się również Arturowi Szpilce. "Linkimaster" uważa bowiem, że para... kozaczy.

Po tym, jak Kamila Wybrańczyk wygrała swoją walkę z Zusje na gali FAME MMA 9, to właśnie narzeczonej Artura Szpilki przypadł zaszczyt walki z Martą Linkiewicz, na szali której znajdzie się pas mistrzowski kobiet federacji FAME MMA. Do tej pory pomiędzy zawodniczkami nie było za wiele złej krwi, co jednak zmieniło się w ostatnich dniach. Już podczas udziału w programie "Face 2 Face" przed galą FAME MMA 10, pomiędzy Kamilą Wybrańczyk i Martą Linkiewicz zaczęło iskrzyć, a to eskalacji konfliktu doszło podczas II konferencji prasowej przed FAME MMA 10. Zawodniczki starły się słownie podczas swojego udziału w konferencji i nie szczędziły sobie przykrych uwag również podczas wywiadów z mediami. Przy okazji rozmowy Marty Linkiewicz z "Super Expressem" oberwało się jednak nie tylko Kamili Wybrańczyk, ale również Arturowi Szpilce. - Wydaje mi się, że oni mają to do siebie, że są bardzo pewni siebie i kozaczą - wypaliła "Linkimaster". - To co robi, jak mnie lekceważy jest naprawdę niefajne. Ja na jej miejscu modliłabym się, żeby nie dostała tej lekcji pokory, bo wtedy byłyby dwie u niej w rodzinie... i Artura i jej - skwitowała Linkiewicz. Zobaczcie całą rozmowę z Martą Linkiewicz w naszym materiale wideo poniżej! 

Linkiewicz pewna siebie przed walką z Wybrańczyk

Dla Kamili Wybrańczyk będzie to druga walka w FAME MMA, a dla Marty Linkiewicz z kolei piąta. To jednak narzeczona Artura Szpilki stawiana jest w roli faworyta po tym, jak w efektownym stylu rozprawiła się z Zusje na FAME MMA 9. Marta Linkiewicz uważa jednak, że spodziewała się po swojej rywalce więcej. - Może ona rzeczywiście jest tak dobra jak mówi... Ale po tym, co pokazała w walce z Zusje to nie jest aż takim kozakiem. Po tym co zobaczyłam naprawdę stwierdziłam, że mam szasnę - stwierdziła "Linkimaster" w rozmowie z "Super Expressem". Pojedynek Kamili Wybrańczyk z Martą Linkiewicz odbędzie się już 15 maja podczas gali FAME MMA 10. 

Tych nagrań z "Don Kasjo" jeszcze nie widzieliście! Wyszła o nim cała prawda, Parke ma się czego obawiać

Marta Linkiewicz przed FAME MMA 10
Sonda
Kamila Wybrańczyk - Marta Linkiewicz na FAME MMA 10. Która wygra?
Najnowsze