Don Kasjo ma plan na sztabkę złota po FAME MMA 10! Ta deklaracja może zaskoczyć wielu kibiców

Don Kasjo już wie co zrobi ze sztabką złota, jeśli wygra z Normanem Parke na FAME MMA 10
Autor: YouTube/ KoloSEum Don Kasjo ma plan na sztabkę złota

Pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem "Storminem" Parke na zbliżającej się gali FAME MMA 10 to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć ostatnich miesięcy. Gwiazdor "Warsaw Shore" oraz były zawodnik m.in. UFC i KSW otrzymali od włodarzy FAME MMA dodatkową motywację, którą jest sztabka złota. "Don Kasjo" ma już plan na to, co zrobić z wartą ok. 100 tysięcy złotych sztabką, jeśli uda mu się wygrać z Normanem Parke na FAME MMA 10.

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński bez wątpienia zalicza się nie tylko dla grona największych gwiazd federacji FAME MMA, ale również do najbardziej barwnych postaci w freak fightowej organizacji. Niepokonany jak dotąd gwiazdor "Warsaw Shore" i posiadacz pasa króla, na najbliższej gali FAME MMA 10 zmierzy się z Normanem "Storinem" Parke. Były zawodnik m.in. UFC i KSW oraz "Don Kasjo" nie darzą się sympatią, o czym przypominają na każdym kroku, dlatego walka Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman "Stormin" Parke zalicza się do grona najbardziej wyczekiwanych pojedynków ostatnich miesięcy przez fanów FAME MMA. Zawodnicy otrzymali również dodatkową motywację od włodarzy organizacji, którą jest kilogramowa sztabka złota, o wartości ok. 100 tysięcy złotych. "Don Kasjo" wie już, co zrobiłby z nią, gdyby wygrał z Normanem Parke na FAME MMA 10. - Przepier**** od razu na melanż - wypalił bez zastanowienia Życiński w rozmowie z "Super Expressem". - Nie no, żartuję. Postawię pomiędzy pucharami na początku, a potem zobaczę. Na razie może leżeć, nie mam jakoś trudnej sytuacji finansowej - dodał "Don Kasjo". Zobaczcie całą rozmowę z Kasjuszem Życińskim w naszym materiale wideo znajdującym się poniżej! 

Don Kasjo chciałby się zmierzyć z Mayweatherem

"Don Kasjo" nie raz udowadniał już, że mierzy bardzo wysoko, jeśli chodzi o dobór swoich kolejnych przeciwników. Po walce z Marcinem Najmanem na FAME MMA 8, Życiński wyznał, że chciałby zmierzyć się z kimś z UFC, wskazując wtedy na Conora McGreagora lub Khabiba Nurmagomedova. Teraz jednak "Don Kasjo" znalazł innego przeciwnika, z którym chciałby skrzyżować rękawice. Jego wybór padł na Floya Mayweathera lub Logana Paula, którzy niedługo spotkają się w ringu. 

Tych nagrań z "Don Kasjo" jeszcze nie widzieliście! Wyszła o nim cała prawda, Parke ma się czego obawiać

Don Kasjo przed FAME MMA 10
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze