Don Kasjo

i

Autor: YouTube/ KoloSEum Don Kasjo

Don Kasjo ma plan na sztabkę złota po FAME MMA 10! Ta deklaracja może zaskoczyć wielu kibiców

2021-05-10 18:00

Pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem "Storminem" Parke na zbliżającej się gali FAME MMA 10 to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć ostatnich miesięcy. Gwiazdor "Warsaw Shore" oraz były zawodnik m.in. UFC i KSW otrzymali od włodarzy FAME MMA dodatkową motywację, którą jest sztabka złota. "Don Kasjo" ma już plan na to, co zrobić z wartą ok. 100 tysięcy złotych sztabką, jeśli uda mu się wygrać z Normanem Parke na FAME MMA 10.

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński bez wątpienia zalicza się nie tylko dla grona największych gwiazd federacji FAME MMA, ale również do najbardziej barwnych postaci w freak fightowej organizacji. Niepokonany jak dotąd gwiazdor "Warsaw Shore" i posiadacz pasa króla, na najbliższej gali FAME MMA 10 zmierzy się z Normanem "Storinem" Parke. Były zawodnik m.in. UFC i KSW oraz "Don Kasjo" nie darzą się sympatią, o czym przypominają na każdym kroku, dlatego walka Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman "Stormin" Parke zalicza się do grona najbardziej wyczekiwanych pojedynków ostatnich miesięcy przez fanów FAME MMA. Zawodnicy otrzymali również dodatkową motywację od włodarzy organizacji, którą jest kilogramowa sztabka złota, o wartości ok. 100 tysięcy złotych. "Don Kasjo" wie już, co zrobiłby z nią, gdyby wygrał z Normanem Parke na FAME MMA 10. - Przepier**** od razu na melanż - wypalił bez zastanowienia Życiński w rozmowie z "Super Expressem". - Nie no, żartuję. Postawię pomiędzy pucharami na początku, a potem zobaczę. Na razie może leżeć, nie mam jakoś trudnej sytuacji finansowej - dodał "Don Kasjo". Zobaczcie całą rozmowę z Kasjuszem Życińskim w naszym materiale wideo znajdującym się poniżej! 

Don Kasjo chciałby się zmierzyć z Mayweatherem

"Don Kasjo" nie raz udowadniał już, że mierzy bardzo wysoko, jeśli chodzi o dobór swoich kolejnych przeciwników. Po walce z Marcinem Najmanem na FAME MMA 8, Życiński wyznał, że chciałby zmierzyć się z kimś z UFC, wskazując wtedy na Conora McGreagora lub Khabiba Nurmagomedova. Teraz jednak "Don Kasjo" znalazł innego przeciwnika, z którym chciałby skrzyżować rękawice. Jego wybór padł na Floya Mayweathera lub Logana Paula, którzy niedługo spotkają się w ringu. 

Tych nagrań z "Don Kasjo" jeszcze nie widzieliście! Wyszła o nim cała prawda, Parke ma się czego obawiać

Don Kasjo przed FAME MMA 10
Sonda
Don Kasjo - Norman Parke: kto wygra?
Najnowsze