Krzysztof Diablo Włodarczyk, Sylwia Dekiert

i

Autor: Cyfra Sport, TVP Sport screen Krzysztof "Diablo" Włodarczyk złożył Sylwii Dekiert obietnicę

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk złożył Sylwii Dekiert specjalną obietnicę! Wszystko się wydało, tego już nie ukryją

2021-11-10 16:46

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk przed kilkoma dniami stoczył swój drugi pojedynek w tym roku, wracając tym samym do ringu na dobre po dość długiej przerwie. Po zwycięstwie "Diablo" nad Maximiliano Jorge Gomezem, wielu fanów może zastanawiać się, co dalej. Oczywiście w kontekście walki Włodarczyka przewija się również nazwisko Artura Szpilki i okazuje się, że "Diablo" ma specjalny plan na tę walkę. Pięściarz miał złożyć obietnicę Sylwii Dekiert i Andrzejowi Kostyrze.

W sobotę 6 listopada podczas gali hallenger's Boxing Night by GIA 3, jednym z bohaterów walki wieczoru był Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, który zmierzył się z Argentyńczykiem, Maximiliano Jorge Gomezem. Po czterech rundach, w górę poszybowała ręka Włodarczyka, dzięki czemu "Diablo" zanotował drugie zwycięstwo w tym roku i 60. w całej swojej karierze po tym, jak wrócił do ringu po długiej przerwie od listopada 2019 roku. Oczywiście wielu fanów, dziennikarzy i ekspertów zaczęło zastanawiać się po walce, kto teraz powinien zmierzyć się z Włodarczykiem i jak nietrudno się domyślić, nazwisk również z Polski nie brakuje. Spora część osób chciałby oczywiście obejrzeć starcie Krzysztof Włodarczyk - Artur Szpilka i okazuje się, że myśli o niej również "Diablo", który złożył Sylwii Dekiert i Andrzejowi Kostyrze obietnicę.  

Mariusz Pudzianowski jednym zdjęciem przeraził swoich fanów! Nie mogli uwierzyć w to, co widzą

Szczegóły całej sprawy postanowił ujawnić Andrzej Kostyra, który po ostatniej walce Krzysztofa Włodarczyka skomentował starcie "Diablo" wraz z Przemysławem Saletą, pochylając się również nad dalszą karierą pięściarza, który powrócił do ringu po niemal dwuletniej przerwie. Okazuje się, że w sprawę zamieszana jest również Sylwia Dekiert, która wraz z Andrzejem Kostyrą ma otrzymać od "Diablo" Włodarczyka specjalne koperty.  

Artur Szpilka nie wytrzymał i napisał do Mariusza Pudzianowskiego! Fani nie mogli uwierzyć, posypały się gromy

Zobaczcie, jak mieszka Sylwia Dekiert, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Sylwia Dekiert wyróżniona przez "Diablo" Włodarczyka! Pięściarz złożył obietnicę dziennikarce TVP

Jak zdradził Andrzej Kostyra, gdyby doszło do walki Włodarczyk - Szpilka, "Diablo" przed pojedynkiem miałby wytypować wynik takiego spotkania. - Jeśli dojdzie do walki ze Szpilką, "Diablo" obiecał mi, że i mnie i redaktor Sylwii Dekiert z TVP przekaże zaklejone koperty z wypisanym wynikiem walki - wyznał Andrzej Kostyra podczas swojej rozmowy z Przemysławem Saletą, co pięściarz skwitował szerokim uśmiechem. 

Pomylili Justynę Kowalczyk... z jej mężem! Ale wtopa, tego jeszcze nie było. Wszystko przez zdjęcie z synem

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Artur Szpilka?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze