Krzysztof Włodarczyk

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Krzysztof Włodarczyk kolejną walkę stoczy 6 listopada w Nowym Sączu

Historyczne zwycięstwo Krzysztofa Włodarczyka! "Diablo" błyskawicznie rozbił Gomeza

2021-11-07 7:04

Dla Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka starcie z Maximiliano Jorge Gomezem na gali Challenger's Boxing Night by GIA 3 było drugim pojedynkiem w tym roku i jak się okazało, równie udanym. Od samego początku starcia Włodarczyk - Gomez, "Diablo" napierał na rywala, dominując w ringu. Ostatecznie Argentyńczykowi udało się przetrwać cztery rundy z Polakiem, ale do piątej już nie wyszedł. Dla "Diablo" było to historyczne, 60. zwycięstwo w ringu.

Walki Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i nie inaczej było w tym przypadku. W sobotę 6 listopada "Diablo" po raz drugi w tym roku pojawił się w ringu, by tym razem zmierzyć się z Argentyńczykiem Maximiliano Jorge Gomezem, w walce wieczoru gali Challenger's Boxing Night by GIA 3. Jak nietrudno się domyślić, Włodarczyk był zdecydowanym faworytem tego starcia, walcząc o swoje 60. zwycięstwo w karierze. Argentyńczyk miał jednak przed walką swoje argumenty, przystępując do starcia mając na koncie 11 zwycięstw z rzędu, lecz to nie wystarczyło na rozpędzonego "Diablo". Po wygranej z Wadymem Nowopaszynem w lipcu tego roku na gali w Suwałkach, Włodarczyk rzucił się na oponenta już od pierwszych sekund pojedynku. 

Marcin Najman wprawił fanów w szok! Jego plany przechodzą ludzkie pojęcie, igra ze zdrowiem

121466 Trener Błachowicza skwitował porażkę byłego mistrza UFC | Andrzej Kostyra

60. zwycięstwo Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka! 4 rundy wystarczyły na Gomeza

Od początku starcia to Krzysztof "Diablo" Włodarczyk dominował w ringu, stawiając swojego przeciwnikowi bardzo trudne warunki. Argentyńczyk przetrwał pierwszą nawałnicę, ale jego problemy nadeszły dopiero w kolejnych odsłonach. W trzeciej rundzie krótki lewy Włodarczyka sprawił, że Gomez stracił równowagę, co ponownie udało się zrobić Polakowi w czwartej odsłonie. Ostatecznie Maximiliano Jorge Gomez dotrwał do końca czwartej rundy, ale do piątej już nie wyszedł, kończąc tym samym swój udział w pojedynku, dzięki czemu 60. zwycięstwo Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka w karierze stało się faktem.

Legendarny trener bezlitośnie przejechał się po Błachowiczu! Wymowny wpis Mirosława Oknińskiego o byłym mistrzu UFC

Sonda
Kto wygrałby walkę Włodarczyk - Szpilka?
Najnowsze