Marcin Wrzosek zaskoczył wszystkich przed walką z „Don Kasjo”! Tego wyznania nikt się nie spodziewał

2021-11-09 16:26
Marcin Wrzosek
Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express

Organizacja FAME MMA z tygodnia na tydzień coraz prężniej rozwija swoje skrzydła. Na początku października kibice pasjonowali się jedenastą galą pod tym szyldem, a już 20 listopada zaplanowano dwunastą odsłonę freak-fightowej federacji. W starciu wieczoru zmierzą się Marcin Wrzosek i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, a walka odbędzie się w formule boksu. Pierwszy z nich był gościem programu „FAME 12 Cage #1” i zaskoczył wszystkich swoją szczerością!

„Polish Zombie” jest profesjonalnym zawodnikiem MMA. Jego walka z „Don Kasjo” wywołuje w środowisku mieszane uczucia, bowiem rywal jest typowym freak fighterem. Życiński ma co prawda przeszłość w boksie, a podczas FAME MMA bił się już pięć razy. Ostatnio zmierzył się w swojej koronnej formule z innym zawodowcem, Normanem Parkem. Po raz pierwszy przegrał, choć przy werdykcie nie brakowało kontrowersji. Tym razem włodarze przygotowali dla niego innego byłego mistrza KSW. Wrzosek ma na koncie także krótką przeszłość w UFC, choć najlepsze czasy przeżywał w federacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Te się ostatnio skończyły, a 34-latek przegrał trzy z czterech pojedynków. Lepsi okazywali się m.in. Parke i Borys Mańkowski, czyli bohaterowie main eventu FAME MMA 11. Podczas listopadowej gali w ich buty wejdzie Wrzosek, a wcale nie musi to być jednorazowy wybryk.

Szymon Kołecki blisko FAME MMA?! Mirosław Okniński się wygadał, wszystko przez dzieci byłej gwiazdy KSW

Ostatnią walkę Marcin Wrzosek stoczył podczas KSW 53. Jego rywalem w lipcu 2020 r. był Borys Mańkowski:

Zaskakujące słowa byłego mistrza KSW

Przed walką z Życińskim „Polish Zombie” wypełnił obowiązki medialne. Wraz z Krzysztofem Radzikowskim i Mateuszem „Mattem Fit Lovers” Januszem gościł on w programie „FAME 12 Cage #1”, gdzie odpowiadał na pytania prowadzącego i słuchaczy. Michał „Boxdel” Baron spytał Wrzoska o przyszłość po starciu z „Don Kasjo”. Były mistrz KSW nie ukrywa, że pojawił się w FAME MMA dla sławy i pieniędzy, ale jego odpowiedź i tak zaskoczyła wielu kibiców. Wprost zaproponował kolejnego rywala.

Krzysztof Radzikowski otworzył się na temat alkoholu. Ma tylko jedną radę, dzięki temu zawdzięcza siłę

- Jak już wywołaliśmy tego Polaka [Adrian Polański, mistrz FAME MMA w wadze półśredniej – przyp.red.], no to o pas z Polakiem, nie? Co mnie obchodzi, co ludzie pomyślą. Ludzie rachunków mi nie opłacą. Żeby było uczciwiej, po nim wezmę kolejnego. Zawalczę z dwoma po kolei. Może nawet trzema, żeby być rekordzistą Polski i nie naśladować „Murana” [Mateusz Murański podczas gali Elite Fighters wygrał dwie walki z rzędu – przyp.red.] – powiedział bez ogródek Wrzosek.

Sonda
Czy będziesz oglądać Fame MMA 12?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze