NBA. Pierwsza porażka Los Angeles Lakers i rekord Kobe Bryanta - WIDEO

2010-11-12 16:00

Kobe Bryant przekroczył granicę 26 tysięcy punktów zdobytych w NBA. 32-letni zawodnik Los Angeles Lakers dokonał tego, jako najmłodszy zawodnik w historii ligi. Ale nie pomogło to Lakers w odniesieniu zwycięstwa. Ekipa z Los Angeles przegrała 112:118 z Denver Nuggets.

Jeszcze na cztery minuty przed końcem to Lakers prowadzili 105:103. Ale wtedy nastąpiła niesamowita seria Nuggets - koszykarze tej drużyny zdobyli 11 punktów z rzędu. To pierwsza porażka mistrzów NBA w tym sezonie.

Zespół z Denver do zwycięstwa poprowadził Carmelo Anthony - rzucił 32 punkty i miał 13 zbiórek. 18 oczek dołożył brazylijski center Nene.

Przeczytaj koniecznie: Niepokojąca porażka Marcina Gortata

W ten sposób przerwana została passa ośmiu zwycięstw z rzędu Lakers. Ale mistrzowie NBA pozostali na pierwszym miejscu w tabeli Pacific Division. Nuggets są na czwartej pozycji w Northwest Division.