Nic się nie stało: Gortat MIAŻDŻY Latkowskiego! "Albo na bani, albo na używkach"

2020-05-21 20:13 MSo
Marcin Gortat, Sylwester Latkowski
Autor: CyfraSport / Instagram Marcin Gortat, Sylwester Latkowski

Nowa produkcja Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" wzbudziła ogromne emocje - nie tylko w środowisku celebrytów i polityków. Gorąco na ten temat dyskutowały dziesiątki tysięcy użytkowników mediów społecznościowych. Swoje komentarze zamieścili m.in. Kuba Wojewódzki czy Borys Szyc. Pod nagraniem z prywatnych wiadomości aktora i dziennikarza głos zabrał także Marcin Gortat, który nie zostawił na nim suchej nitki.

Film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" zdaniem wielu osób miał być odpowiedzią na produkcję braci Sekielskich "Zabawa w chowanego". Rzekomo przełomowa  produkcja miała wstrząsnąć Polską i wywołać burzę w świecie celebrytów. Dziennikarz zarzucał w dyskusji po premierze bierność m.in. Borysowi Szycowi. - Raz groził, raz prosił. ”Żebym mu tylko coś powiedział!”. To trwało prawie rok proszę Państwa - czytaliśmy w jego poście na Instagramie.

Borys Szyc odpowiedział Latkowskiemu: doszło do GRÓŹB

Szyc opublikował na Instagramie nagranie z prywatnych wiadomości z Latkowskim. Swój komentarz do tego wideo opublikował także były reprezentant Polski w koszykówce, Marcin Gortat. Były zawodnik Los Angeles Clippers nie zostawił na reżyserze suchej nitki!

- Dramat!!! Ten gość jest dziennikarzem???????? Ludzie ..... przecież on się wysłowić nie umie ! Gość ewidentnie był albo na bani albo na używkach bo takie brednie pisze ze aż irytuje! Borys mu pisze jedno a tamten drugie ! zablokował bym go 2 smsie ! - napisał Gortat (pisownia oryginalna).

Komentarz Marcina Gortata
Autor: Instagram Komentarz Marcina Gortata
"Nic się nie stało" Zaatakowany Szyc mocno odpowiada Latkowskiemu
Najnowsze