kibice walczą o życie

Strzelanina podczas mistrzowskiej fety! Trzy osoby w stanie krytycznym walczą o życie, wstrząsające doniesienia

2023-06-13 18:42

Kiedy ekipa Denver Nuggets po raz pierwszy w swojej historii sięgnęła po mistrzostwo NBA, fani drużyny ze stanu Kolorado oszaleli z radości i wyszli na ulice swojego miasta, aby świętować wielki sukces. Ich radość nie trwała jednak zbyt długo, bo niedaleko domowego obiektu Nuggets doszło do strzelaniny, w której ucierpiało aż dziewięć osób, a trzy walczą o życie.

Noc z poniedziałku 12 czerwca na wtorek miała być dla kibiców Denver Nuggets nie tylko niezapomnianym, ale również najlepszym dniem w ich życiu. Koszykarze z miasta w stanie Kolorado pokonali bowiem Miami Heat i zdobyli pierwsze w swojej historii mistrzostwo NBA. Wielki sukces sprawił, że kibice natychmiast wyszli świętować na ulice swojego miasta, aby razem z innymi celebrować tę chwilę. Niestety, radość została zakłócona przez mężczyznę, który postanowił użyć broni palnej. 

Trzy osoby walczą o życie w wyniku strzelaniny! Wielka radość po wygraniu Denver Nuggets zamieniła się w koszmar

Jak wynika z doniesień "CNN", do strzelaniny miało dojść w wyniku kłótni, jaka wywiązała się w gronie świętujących mistrzostwo Nuggets kibiców. Kilka godzin po zakończeniu meczu, w pobliżu domowego obiektu Nuggets, czyli Ball Areny doszło do awantury, w wyniku której ucierpiało aż dziewięć osób, z których trzy walczą o życie w szpitalu. 

Strzelanina podczas mistrzowskiej fety! Trzy osoby walczą o życie, wstrząsające doniesienia

Funkcjonariusze policji, którzy pracowali na miejscu zdarzenia błyskawicznie zidentyfikowali podejrzanego mężczyznę, który miał oddawać strzały z broni palnej w kierunku innych osób. Okazuje się, że mężczyzna również ma ranę postrzałową. Najbardziej poszkodowani fani znajdują się w stanie krytycznym. 

Najnowsze

Materiał sponsorowany