Świat zdruzgotany tragiczną śmiercią Kobe Bryanta. Szok, niedowierzanie, smutek

2020-01-26 21:54 DaO
Kobe Bryant
Autor: East News Kobe Bryant

To jedna z najtragiczniejszych informacji w świecie sportu od dawna. Kobe Bryant, legenda NBA i światowej koszykówki, zginął w katastrofie helikoptera. Maszyna z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn runęła na ziemię. Śmierć miały ponieść również trzy inne osoby, które podróżowały z Bryantem. Świat jest w ogromnym szoku po tej tragedii.

Informację o potwornej katastrofie jako pierwszy przekazał portal tmz.com. Ale zaraz potem przekazywały ją największe portale i gazety w Stanach Zjednoczonych. Z dotychczasowych doniesień wiadomo, że Bryant podróżował helikopterem z trzema innymi osobami. Maszyna runęła na wzgórze, gdzie stanęła w płomieniach. Służby ratownicze poinformowały, że nikogo nie udało się uratować.

Szok i niedowierzanie - to słowa, które dobrze obrazują to jak informacje o tragicznej śmierci Bryanta przyjął sportowy świat. - Cała rodzina Los Angeles Lakers pragnie wesprzeć najbliższych i przyjaciół - czytamy na Twitterze Los Angeles Lakers, klubie, w którym Bryant spędził całą zawodową karierę.

Najnowsze