Wybory 2020: Marcin Gortat musiał schylać się do urny. Twarz zakrył sobie EMOTKĄ [ZDJĘCIE]

2020-06-28 19:39 JWa
Marcin Gortat
Autor: East News Marcin Gortat

W niedzielę w Polsce odbywają się wybory 2020. Uprawnieni do głosowania wybierają prezydenta naszego kraju. Wśród elektorów znajdują się także największe gwiazdy sportu znad Wisły. Spełnieniem obywatelskiego obowiązku pochwalił się m.in. Marcin Gortat. Na zdjęciu widać, że niezwykle wysoki łodzianin musiał schylić się do urny, by bez problemu umieścić w niej swoją kartę.

Wybory 2020 stały się w niedzielę najczęściej komentowanym wydarzeniem w Polsce. Nic dziwnego, w końcu rodacy ruszyli do urn, by wybrać głowę państwa. Wśród głosujących znalazło się wiele gwiazd sportu. W jednym z łódzkich lokali wyborczych pojawił się m.in. Marcin Gortat. Były koszykarz NBA postanowił spełnić obywatelski obowiązek i zagłosować zgodnie ze swoimi przekonaniami. Na kogo? Tego rzecz jasna nie zdradził, ale pochwalił się zdjęciem z momentu wrzucania głosu do urny wyborczej, które opublikował na InstaStory.

Wybory 2020: Piotr Żyła pokazał swoją kartę do głosowania. Jego głos nie będzie się liczył [ZDJĘCIE]

Widać, że Marcin Gortat mógł mieć z tym problemy. Mierzący 211 centymetrów "Polski Młot" musiał się nagimnastykować, by trafić z kartką do urny. Na szczęście schylił się wystarczająco i jego głos wylądował w środku. Z fotki niestety nie możemy wywnioskować, w jakim nastroju Gortat pojawił się swoim lokalu wyborczym.

Wybory 2020: Mariusz Pudzianowski ma wielki dylemat. Wspomina Leppera i boi się, że dostanie w RYJ

Marcin Gortat na wyborach
Autor: Instagram / mgortat13 Marcin Gortat na wyborach

Na zdjęciu pojawił się bowiem napis "Głosujemy" i kilka emotikonek, oznaczających wykonanie zadanie. Jeden z animowanych obrazków zasłonił kompletnie twarz Gortata, który teraz zapewne z wypiekami na twarzy będzie czekał na wyniki i sprawdzi jak poszło jego kandydatowi.

Super Sport 25.06

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze