Wybory 2020: Mariusz Pudzianowski ma wielki dylemat. Wspomina Leppera i boi się, że dostanie w RYJ

2020-06-28 16:43 JWa
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski przyzwyczaił już chyba wszystkich, że ma swoje zdanie niemal na każdy temat. Nic dziwnego, że wybory 2020 pchnęły go więc do wyrażenia swojej opinii w ważnej sprawie wyboru prezydenta Polski. W dość enigmatycznym wpisie na Facebooku zdradził, że ma mocno mieszane uczucia i wygląda na to, że żaden z kandydatów nie spełnia jego oczekiwań. Przy zdjęciu zamieścił także cytat z Andrzeja Leppera.

Mariusz Pudzianowski doskonale wie, że wybory 2020 to wielka chwila dla całego kraju. Znany zawodnik MMA, a wcześniej mistrz świata strongmanów, nie znalazł jednak najwyraźniej kandydata, który spełniłby wszystkie jego oczekiwania. Dowodzi temu post, jaki w niedzielę wrzucił na swoje media społecznościowe. Na zdjęciu "Pudzian" ma wyraźnie zafrasowaną minę, a dodatkowy opis oddaje jego rozdarcie. "Na kogo by tu zagłosować dziś hmmm? W lewo źle, w prawo też źle, w którą stronę nie pójdę i tak w ryj!!!" - napisał na zdjęciu.

Wybory 2020: Piotr Żyła pokazał swoją kartę do głosowania. Jego głos nie będzie się liczył [ZDJĘCIE]

To jednak nie wszystko! Mariusz Pudzianowski oprócz krótkiego opisu na zdjęciu, zamieścił także kilka słów obok samej fotki. Tam potwierdził tylko swoją opinię i dodatkowo powołał się na słowa śp. Andrzeja Leppera. "Na kogo by tu zagłosować dziś hmmm?? W lewo źle, w prawo też źle, w którą stronę nie pójdziesz i tak w ryj! A Wy jak tam?????" - zapytał swoich fanów na portalu społecznościowym jeden z najpopularniejszych sportowców w naszym kraju.

Skandaliczne zachowanie gwiazdy NBA. Ma koronawirusa i stwarza wielkie zagrożenie!

"Śp Andrzej L. dobrze mówił i Ci z lewa, i Ci z prawa zawsze się dogadają, my ludzie obywatele dostaniemy w ryj z obu stron tylko z której strony mocniej!!!???" - dodał w bardzo gorzkim stylu na zakończenie Mariusz Pudzianowski.

Dramat Pudzianowskiego. Po walce trafił do KARETKI. FEN 28

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Idziemy na frekwencyjny rekord! Do godziny 12:00 zagłosowała prawie 1/4 wszystkich uprawnionych (24,08%). Relacja Aleksandry Galant z Radia ESKA:
Najnowsze