Anita Włodarczyk zadebiutuje w MMA? To może być jej tajna broń

2020-09-12 21:59 MSo
Anita Włodarczyk
Autor: EastNews Anita Włodarczyk

Coraz więcej sportowców decyduje się po zakończeniu swojej kariery w głównej dyscyplinie i podjęcie wyzwania w formule MMA! Czy do tego grona dołączy także słynna polska lekkoatletka, Anita Włodarczyk? Młociarka pozowała do zdjęcia z legendą UFC, Joanną Jędrzejczyk. Była mistrzyni organizacji obstawiła nawet, w jaki sposób sportsmenka mogłaby wygrać!

Anita Włodarczyk to legenda światowej lekkoatletyki. Dwukrotna mistrzyni olimpijska i czterokrotna mistrzyni świata powoli zbliża się ku końcowi swojej kariery. Co będzie robiła na lekkoatletycznej emeryturze? Coraz więcej sportowców decyduje się na starty w sportach walki. Wielu kibiców z pewnością chętnie zobaczyłoby młociarkę w klatce!

Czy jest na to szansa? Na Instagramie Joanny Jędrzejczyk, byłej mistrzyni UFC pojawiło się wspólne zdjęcie obu sportsmenek. "JJ" otwarcie przyznała, że Włodarczyk jest jej idolem. - Zdyscyplinowana, oddana, bogato utytułowana i mega kochana. Moja ogromna inspiracja. Musicie więc wiedzieć, że obie rozpoczęłyśmy profesjonalne treningi, gdy miałyśmy 16 lat i dotarłyśmy na sam szczyt - napisała na Instagramie.

ZWRÓCONY Andrzej Supron - [ARENA KOLOSEUM] odc.3

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jędrzejczyk zapytała z przymrużeniem oka swoich fanów, czy chcieliby zobaczyć Anitę Włodarczyk w MMA. "JJ" przyznała, że obstawiałaby zwycięstwo młociarki... przez duszenie. Oczywiście na fotografii mistrzyni olimpijska udawała, że dusi swoją koleżankę.

Pewien czas temu swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął Szymon Kołecki, złoty medalista w podnoszeniu ciężarów z 2008 roku. W KSW na ostatniej gali zadebiutował też bokser, Izu Ugonoh.

Najnowsze