Milionerzy

i

Autor: screen/tvn

Co za wpadka!

Poważna wpadka w polskich Milionerach! Uczestnik dostał pytanie o sport, a fani zaniemówili, co tu się stało?

2022-11-10 12:59

"Milionerzy" to od lat jeden z najbardziej lubianych programów w TVN, jednak czasem zdarzają się tam wpadki. Ostatnio przekonał się o tym uczestnik, który musiał odpowiedzieć o pytanie z kategorii sportowej. Fani nie mogli uwierzyć w to, co widzą na ekranach, takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał!

"Milionerzy" to od lat bardzo popularny teleturniej, który gromadzi przed odbiornikami wielu telewidzów, którzy są złaknieni ciekawej rozrywki, w której trakcie oglądają, jak uczestnicy walczą o kwotę miliona złotych. W trakcie emisji ostatniego programu, osoba odpowiadająca na pytania Huberta Urbańskiego musiała zmierzyć się nie tylko z pytaniem za kwotę 40 tysięcy złotych, ale także z błędem samych realizatorów show, którzy przygotowali zupełnie błędne pytanie. Na szczęście sam uczestnik odpowiedział poprawnie, jednak wpadka bardzo szybko obiegła cały internet.

Wpadka w "Milionerach". Uczestnik dostał błędnie sformułowane pytanie. Internauci nie mogli uwierzyć

Błędne pytanie, które padło w "Milionerach" tyczyło się postaci Haliny Konopackiej, wybitnej przedwojennej lekkoatletki. Treść zagadnienia z dziedziny sportowej brzmiała następująco: "W jakiej dyscyplinie sportowej Halina Konopacka zdobyła dla Polski pierwszy w historii złoty medal olimpijski?". Wariantami do wyboru były: w rzucie dyskiem, karate, surfingu i tenisie stołowym. Zważając na fakt, że rzut dyskiem nie jest dyscypliną, a konkurencją lekkoatletyczną, internauci wpadli w osłupienie. Ostatecznie jednak, uczestnik zaliczył pytanie, wskazując "rzut dyskiem".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze